Orientēšanās rezultāti

2018. gads

Ogrēnietis Sarksņa startē pasaules čempionātā Bulgārijā
Latvijas čempionāts – Juniori – 2.vieta Valters Reneslācis, 3.vieta Edgars Ustinovs, S12 3.vieta – Patrīcija Valaine, Emīls Šulcs
Latvijas čempionātu stafetē

1. vieta S12 grupā: Elma Bremze, Līva Elīza Andersone, Patrīcija Valaine
3. vieta V12 grupā: Lūkass Siliņš, Renārs Grasis, Emīls Šulcs
3. vieta V14 grupā: Audris Odo Vītoliņš, Ronalds Aleksāns, Jēkabs Toms Andersons
3. vieta Elites grupā: Valters Reneslācis, Edgars Ustinovs, Andris Kivlenieks

Vidējā distance:
V12 grupa – 1. vieta Lūkass Siliņš, 3. vieta Emīls Šulcs
V20 grupa – 2. vieta Edgars Ustinovs.

Dalība Pasaules Junioru čempionātā, 3.vieta Latvijas čempionātā Elites grupā – Edgars Ustinovs
Dalība Pasaules studentu čempionātā, 3.vieta Latvijas čempionātā Elites grupā
Dalība Pasaules Junioru čempionātā velo orientēšanās, 2.vieta Latvijas čempionātā vidējā distancē velo orientēšanās – Andris Sarksņa
Latvijas čempionātā ziemas orientešanās 3.vieta vidējā un sprinta distancē – Ada Paula Vītoliņa
Latvijas čempionāts sprinta un vidējā distancē ziemas orientēšanaš – 1.vieta – Audris Odo Vītoliņš
Latvijas orientēšanās čempionātā 3.vieta stafetē – Jēkabs Toms Andersons, Ronalds Aleksāns
Latvijas Kausa kopvērtējumā 1.vieta, Latvijas čempionātā maratonā 2.vieta – Emīls Šulcs
Latvijas čempionātā sprinta stafetē 2. vieta, Latvijas nakts čempionātā 1.vieta – Toms Kļava
2.vieta Latvijas ziemas čempionātā vidējā distancē un 1.vieta Latvijas čempionātā stafetē – Līva Elīza Andersone
1.vieta Latvijas Kausa kopvērtējumā, 1.vieta stafetē, 2.vieta sprinta stafetē – Patrīcija Valaine
3.vieta Latvijas čempionātā maratonā, 2.vieta Latvijas čempionātā stafetē – Renārs Grasis
1.vieta Latvijas čempionātā vidējā distancē maratonā, 2.vieta stafetē – Lūkass Siliņš
Latvijas Čempionātā orientēšanās naktī – V12 Toms Kaļva, S12 sudrabs Elma Bremze, S12 bronza Patrīcija Valaine, S14 bronza Elīze Bremze
.

2017. gads

Latvijas čempionāts 2018 – Andris Kivlenieks elites grupā – 2.vieta, Edgars Ustinovs 2,5 km sprints – 3.vieta
Ogres orientieristiem 25 medaļas Latvijas ziemas čempionātā

2016. gads

Orientieristiem medaļas Baltijas čempionātā –

M18 grupas sportisti – 1. vietu iegūstot Uldis Upītis, 2.vieta Edgars Ustinovs

M20E stafetē 1.vieta Latvijas komandai ar Endiju Titomeru, Edgaru Ustinovu un Uldi Upīti, savukārt 3.vietu ieguva otra Latvijas komanda – Valters Reneslācis, Matīss Slikšjānis un Valts Ulmanis.

Latvijas čempionāts orientēšanās 2016

Zelta medaļa V14 grupā vidējā distancē – Andrim Svilānam.
Bronzas medaļa V18 grupā vidējā distancē – Jānim Valpuskim.
Zelta medaļa S18 grupā stafetē – Adai Vītoliņai, Katrīnai Celestei, Elzai Zacmanei.
Zelta medaļa V18 grupā stafetē – Valteram Reneslācim, Andrim Sarksņam, Edgaram Ustinovam.

Ogrēniešiem medaļas “Cēsu rudenī” un vieta Latvijas izlasē
Siguldas rudens 2016”, kas vienlaikus bija Latvijas Kausa izcīņas pēdējais posms – septiņas dažāda kaluma medaļas

2015. gads

Realizēts projekts “Baudi Ogri – orientējies pilsētā”
Raivo Kivlenieks un trenere Iveta Holcmane – Latvijas jaunatnes sporta laureāti

2014. gads

Baltijas čempionāts – bronza un zelts

2013. gads

Eiropas čempionāts orientēšanās uz slēpēm, Madona – 6. vieta stafetē

Latvijas čempionāts sprintā un garajā distancē, Dobele – divas 1. vietas un viena 2. vieta

2012. gads

Latvijas orientēšanās kausa izcīņas 2. posms – vairākas medaļas

2011. gads

OSNC audzēknis Andris Kivlenieks – Latvijas orientēšanās federācijas “Gada cilvēks”

2010. gads

Ogres sporta centra audzēkņu sasniegumi 2010. gadā