Eiropas Sporta nedēļas septītais gads Latvijā tiks atzīmēts ar sportiskiem pasākumiem, kuros ikviens interesents varēs atrast sev piemērotu fizisku aktivitāti,  treniņu vai sacensības. Svarīgi, ka visi pasākumi ir viegli pieejami un bez maksas, tādēļ tajos varēs piedalīties ikkatrs, neatkarīgi no fiziskās formas, spējām vai varēšanas.

Lai arī Eiropas Sporta nedēļa visā kontinentā tiek atzīmēta no 23. līdz 30. septembrim, ar sertificēta trenera Jāņa Freimaņa optimisma un enerģijas pilnu rīta rosmi 17. septembra rītā tika uzsākts #BeActive rīta rosmju divu nedēļu maratons. Tajā piedalīsies 14 dažādu sporta veidu un stilu sertificēti treneri, kuri apmēram 15 minūtes Facebook tiešsaistē demonstrēs iesildošus, fiziskus vingrinājumus. Vienīgais, kas jāizdara, ir jāpieceļas pulksten 7.00 (darba dienās) un jāapmeklē Latvijas Sporta federāciju lapa. Brīvdienās rīta rosme notiks pulksten 8.00.

Eiropas Sporta nedēļas nacionālais koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome, projektu līdzfinansē: Eiropas Komisija un Izglītības un zinātnes ministrija.

Pieteikšanās uz vingrošanas un apļa treniņiem bez maksas šeit:

4.oktobris (PĀRCELTS UZ 11.OKTOBRI) – Vingrošana Ogres novada sporta centra stadionā plkst. 19:00 / Treneris Māris Doniks
5.oktobris – Apļa treniņš Ķeguma stadionā plkst. 20:10 / Treneris Emīls Josts
6.oktobris – (PĀRCELTS UZ 13. OKTOBRI) Vingrošana Ogres novada sporta centra stadionā plkst. 19:00 / Treneris Māris Doniks

Pārējām aktivitātēm pieteikšanās uz vietas. Visas aktivitātes norisinās ārā, tāpēc ģērbjamies atbilstoši laika apstākļiem.

#beactive