Ogrē atdzimst rudens skrējienu tradīcija. Garo distanču skriešana, Ogres pilsētā allaž ir bijusi cieņā un ikviens aktīvais ogrēnietis atceras laikus, kad katru rudeni, gluži kā skriešanas sezonas noslēguma pasākums tika gaidīts tradicionālais rudens skrējiens.

Kādreiz vijies pa Ogres pilsētas ielām, kādreiz distances daļa virzījās cauri gleznainajiem Zilajiem kalniem, citu gadu skrējēji izbaudīja Lazdukalna dabas parka izaicinošo reljefu.
Jau vairākus gadus rudens skrējieni Ogres pilsētā nav notikuši un labojot šo netaisnību Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Ores novada sporta centru, ikvienu Ogres novada iedzīvotāju un viesi no tuvākiem un tālākiem Latvijas nostūriem aicina baudīt pilsētas ainavas skrējienā – “Izskrien Ogri”.

Skrējiena norises datumi ir septembris, kad iespējams baudīt zeltainā rudens noskaņu Ogres upes krastos, Bērzu alejā un Brīvības ielas gājēju daļas posmā, dodoties 5km (1 aplis) vai 10km (2 apļi) distancēs. Savukārt jaunākie dalībnieki var mērot savam vecumam atbilstošu 500m vai 1km apli, skrējiena noslēgumā saņemot kādu našķi no skrējiena atbalstītājiem. Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu skolas, visa mācību gada garumā sacenšas visdažādākajās skolu sporta sacensībās. Skrējiena – “Izskrien Ogri” ietvaros, skolu komandām ir iespēja noskaidrot ātrāko skolas komandu 5km distancē skolu kausa izcīņā. Tiem, kas ilgāk vēlas baudīt distances krāšņumu ir iespēja doties izaicinošajā OVeselības 15km nūjošanas distancē, kas paredz doties nūjošanas pārgājienā apkārt teju visai Ogres pilsētas teritorijai. Taču kopā ar visiem skrējiena dalībniekiem ir iespēja veikt arī 5km nūjošanas distanci.

Video atskats uz pirmo “Izskrien Ogri” 2019.gadā! Tiekamies 2020.gadā, Ogrē!