Ogres novada sporta centrs aicina darbā TEHNIĶI

/ March 15, 2024

Ogres novada sporta centrs aicina darbā TEHNIĶI darbam uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • piedalās – iekārto un novāc sacensību sektorus,  sporta inventāru pirms un pēc sporta pasākumiem;
  • veic Sporta centra teritorijas uzkopšanas darbus ar tehniku un motorizētiem rokas instrumentiem;
  • spēj strādāt fizisku darbu;
  • ir precīzs un ar atbildības sajūtu darba izpildē;
  • spēj darboties komandā;
  • spēj strādāt mainīgos laika apstākļos;
  • veic kravas un inventāra iekraušanu, izkraušanu un pārvietošanu.

Prasības:

  • Ieteicama vidējā profesionālā izglītība;
  • darba pieredze saimnieciskā darbā;
  • labas valsts valodas zināšanas;
  • komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes;
  • loģiskā domāšana un prasme analizēt;
  • atbildības sajūta, precizitāte, disciplinētība un līdzsvarotība.

Piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi Ogres novada sporta centrā;
  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu /pēc pārbaudes laika/;
  • Stabilu atalgojumu, 870 EUR bruto;
  • 8 stundu darba diena;
  • Pozitīvu un draudzīgu kolektīvu;
  • Jāsāk strādāt ar 02.04.2024.

Informācijai un pieteikumiem zvanīt: 29113286