Ogres vieglatlēti Latvijas čempionātā daudzcīņās izcīna 5 godalgas

/ June 25, 2024

Valmierā 21. un 22. jūnijā J. Daliņa Stadionā notika Latvijas čempionāts daudzcīņās.
Šajās sacensībās piedalījās arī Ogres novada sporta centra audzēkņi, izcīnot 5 godalgas un uzstādot vairākus personiskos rekordus.

Rezultāti:

Par Latvijas čempioni 7-cīņā U16 grupā meitenēm kļuva Sandija Reitmane – 4706p (PR) (A.Priževoits)

14.941.6210.4427.025.2734.302:34.56

* Šajā grupā 7-cīņā veiksmīgi startēja arī Ieva Kauliņa un izcīnīja 6.vietu  –  4293p (PR) (E.Siliņš)

15.591.628.2127.725.0434.572:40.27

U20 grupā:
Par Latvijas vicečempionu 10-cīņā kļuva Miks Jānis Opolais, pirmo reizi pārsniedzot 7000p robežu – 7063p (PR), diemžēl Mikam pietrūka 17p līdz pasaules U20 čempionāta normatīvam. (A.Priževoits)

11.566.7413.211.7853.0315.8543.194.2060.994:37.79

*Šajā grupā 10-cīņā bronzas godalgu izcīnīja Nils Meijers – 6829p (PR) (A.Priževoits)

11.396.8112.321.9952.1514.9837.014.1045.875:07.64

– 5.vietu izcīnīja 10-cīņā Toms Ullas – 4759p (PR) (E.Siliņš)

*U18 grupā:
7-cīņā jaunietēm Latvijas vicečempiones godā Lizete Spila – 4849p (PR) (A.Priževoits)

14.661.6012.6026.725.5329.792:36.97

* Bronzas medaļu 10-cīņā U18 grupā jauniešiem izcīnīja Kristaps Aleksandrs Cauna – 6183p (PR) (A.Priževoits)