Veiksmīgi aizvadīts “OGRE OPEN 2024” galda tenisa turnīrs

/ September 30, 2024

Lietainā un rudenīgā 28. septembra sestdienā Ogres Kalna pamatskolas sporta zālē pulcējās galda
tenisisti uz ilgi gaidīto turnīru “OGRE OPEN 2024”, kurš norisinājās pateicoties Ogres novada pašvaldības
projektu konkursam “R.A.D.I- Ogres novadam 2024”.

Turnīra mērķis ir popularizēt galda tenisu Ogres novada iedzīvotāju vidū, celt spēlētāju meistarības
līmeni, un noskaidrot labākos novada galda tenisistus dažādās vecuma grupās.
Neskatoties uz to, ka sacensības norisinājās pirmo reizi, tās guva lielu atsaucību iedzīvotāju vidū.
Dalībai turnīrā bija pieteicies 51 spēlētājs vecuma amplitūdā no 9 līdz 96 gadu vecumam. Vairums no
viņiem bija vietējie mūsu novada iedzīvotāji.
Turnīrā spēlētāji sacentās 8 vecuma grupās:
 U12 (zēni un meitenes līdz 12 gadu vecumam)
 U17 (no 13 līdz 17 gadus vecas meitenes un zēni)
 25+ ( no 25 līdz 39 gadiem vīrieši un sievietes)
 40+ (no 40 līdz 59 gadiem vīrieši un sievietes)
 60+ (60 gadi un vecāki vīrieši un sievietes)
 75+ (75 gadi un vecāki dalībnieki)
 OPEN (personas ar īpašām vajadzībām)
 PRO (viesspēlētāji, kas nav Ogres novada iedzīvotāji, kā arī TOP 50 Latvijas galda tenisa
federācijas (LGTF) ranga spēlētāji).
Vienā no viskuplāk pārstāvētajām grupām U-12 pārliecinoši ar 2:0 pārspējot savus pretiniekus visās
spēlēs, uzvaru izcīnīja Kristiāns Bārs no Ciemupes, bet U-17 grupā uzvaru guva Kristāna vecākais brālis
Adriāns Bārs.
40+ grupā, kur bija pieteikušies visvairāk dalībnieku, uzvarēja vietējais ogrēnietis Andrejs Ignatjevs,
bet U25+ grupā 1. vieta Lindai Grasmanei.
Atzinīgu spēles sniegumu rādīja personas ar īpašām vajadzībām. OPEN grupā 1. vietu izcīnīja Sanda
Erbsa, aiz sevis atstājot Jāni Maļinovski un Sandas audzēkni Valteru Voicišu.
60 + grupā zelta medaļa- Jurim Pivoram no Rembates, bet ogrēnietei un galda tenisa entuziastei
Irēnai Žilinskai, šoreiz sudrabs.
75+ grupā 1.vieta Česlavam Salcevičam (Rembate), bet PRO grupā zeltu uz mājām aizveda Ervīns
Kārkliņš no Kuldīgas novada.
Biedrība “A- PROJEKTI” pateicas visiem turnīra dalībniekiem un cer, ka arī turpmāk būs iespēja
organizēt šāda veida sacensības mūsu novada iedzīvotājiem.