SK “Rembate” startē Gulbenē un Valmierā

/ May 9, 2023

Sporta kluba “Rembate” pārstāvji ar lieliskiem rezultātiem startējuši gan Gulbenes čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus, kur komandu vērtējumā izcīnīta pirmā vieta, gan Latvijas Universiādē spēka trīscīņā, kas norisinājās Valmierā.

6. maijā Gulbenē vienā dienā norisinājās trīs sacensības uzreiz. Latvijas kausa izcīņas 5. posmā, kas reizē bija Vidzemes reģiona Gulbenes čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, komandu cīņā “Rembate” ierindojās godpilnajā 1.vietā, aiz sevis atstājot mājiniekus – gulbeniešus un Jēkabpils sportistus. Latvijas Kausa izcīņas kopvērtējumā nu dominē SK “Rembate”, par pāris punktiem atpaliek “Bauska”, vēl tālāk seko vairākas komandas, tostarp “Lībava Powerlifting” un “Jēkabpils”.

Gulbenē notika arī 2023. gada Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus jauniešiem un junioriem. Pirmo reizi arī jaunieši un juniori savā starpā sacentās atsevišķās sacensībās.  Komandu vērtējumā uzvarēja “Rembate” (jaunietes + juniores), aiz sevis atstājot “Jelgavas Apolons” (jaunieši) un “Rēzeknes PSP” (juniori).

Arī 2023. gada Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus senioriem norisinājās tieši Gulbenē. Sacensībās piedalījās vairāk kā 80 senioriu no 18 sporta klubiem, arī Lietuvas. Rembates komanda ar ļoti labiem rezultātiem ierindojās godpilnajā 3. vietā. Absolūti labāko rezultātus uzrādīja rembatietis Aivars Gailītis (Seniori 3, 160 kg).

SK “REMBATE” SPORTISTU REZULTĀTI GULBENĒ

Marija Ločmele – 1.vieta (75 kg)
Baiba Krauze – 6.vieta (42,5 kg)
Agris Aleksandrs Patjomkins – 2. vieta (125 kg)
Ēriks Valdis Patalujevs – 1. vieta (115 kg)
Tahirs Rzajevs – 1. vieta (125 kg)
Kristaps Bīriņš – 2. vieta (117,5 kg)
Jānis Andersons – 1. vieta (110 kg)
Ilmārs Grigalis – 2. vieta (195 kg)
Ilārs Māliņš – 3. vieta (137,5 kg)
Konstantins Bobrovskis – 3. vieta (95 kg)
Aivars Gailītis – 1. vieta (160 kg)
Zigfrīds Hermanis – 2. vieta (60 kg)
Andrejs Krastiņš – 3. vieta (40 kg)
Jānis Babris – 2. vieta (130 kg)
Valdis Brinks – 3. vieta (115 kg)
Jānis Bidlauskis – 4. vieta (85 kg)

29. aprīlī Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts spēka trīscīņā pa vecuma grupām un Latvijas Universiāde spēka trīscīņā. Šajās sacensībās, kurās bija bija vēsturiski liels dalībnieku skaitu un konkurence, ar labiem rezultātiem startēja arī sporta kluba “Rembate” komanda.

SK “REMBATE” SPORTISTU REZULTĀTI VALMIERĀ

Marija Ločmele svara kategorijā līdz 63 kg ar paceltiem 347,5 kg izcīnīja 1. vietu gan starp juniorēm, gan starp studentēm, kā arī ieguva 1. vietu gan studentu, gan junioru absolūtajos vērtējumos. Marija parūpējusies arī par trim jauniem junioru un diviem Open grupas Latvijas rekordiem.

Kaspars Bīriņš senioru grupā svara kategorijā līdz 105 kg ar paceltiem 512,5 kg izcīnīja 2. vietu.

Ilāram Māliņam senioru grupā svara kategorijā līdz 93 kg ar paceltiem 505 kg 4. vieta.

Tahirs Rzajevs svara kategorijā līdz 83 kg ar paceltiem 490 kg junioru grupā izcīnīja 3. vietu, bet starp studentiem viņam 1. vieta.

Kristapam Bīriņam junioru grupā svara kategorijā līdz 74 kg ar paceltiem 407,5 kg 6. vieta.

Agris Aleksandrs Patjomkins jauniešu grupā svara kategorijā līdz 83 kg ar paceltiem 480 kg ieguva 3. vietu.

Ērikam Valdim Patalujevam jauniešu grupā svara kategorijā līdz 93 kg ar paceltiem 430 kg 5. vieta.

Paldies Ogres novada pašvaldībai  par sniegto atbalstu!

Informāciju sagatavoja: Aivars Gailītis.