#Teirdarbs ONSC aicina darbā Sporta attīstības darba organizatoru darbam uz nenoteiktu laiku

/ April 28, 2023

Ogres novada sporta centrs aicina darbā Sporta attīstības darba organizatoru darbam uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • Organizēt, koordinēt Ikšķiles un Tīnūžu teritorijā notiekošo sporta pasākumu norisi saskaņā ar apstiprināto kārtējā gada kalendāru;
  • Organizēt Ogres novada pašvaldības sporta bāzu – Ikšķiles un Tīnūžu teritorijā noslodzi;
  • Veicināt novada sporta klubu – biedrību iesaistīšanu sporta dzīvē.

Prasības:

  • Augstākā izglītība (sporta pedagoģijā);
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru;
  • Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms;
  • Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti;
  • Ir precīzs un ar atbildības sajūtu darba izpildē;
  • spēj darboties komandā;
  • Labas valsts valodas zināšanas;
  • komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes.

Piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi Ogres novada sporta centrā;
  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu /pēc pārbaudes laika/;
  • Atalgojumu 1200 EUR bruto;
  • Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā;
  • Jāsāk strādāt ar 01.06.2023.

Informācijai un pieteikumiem zvanīt: 29449197

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – dzirkstite.zindiga@ogresnovads.lv

Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules.

Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 15.05.2023.