HK “Ogre” vēlreiz piekāpjas dobelniekiem

/ December 8, 2019

Šovakar “SynotTip” handbola Virslīgas turnīrā zaudējumu piedzīvoja HK “Ogre”, kas arī savā laukumā nespēja izrādīt vērā ņemamu pretestību komandai “Dobeles Tenax”, atzīstot pretinieku pārākumu ar 28:36. Pa sešiem vārtiem ogrēniešu labā guva Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs.

Dobeles komanda pirms šī vakara spēles bija uzvarējusi visos deviņos Latvijas čempionāta mačos, bet EHF Izaicinājuma kausa dēļ aizvadījusi mazāk spēles nekā citas vienības. Ogrēniešiem pirms šīs spēles bija astoņas uzvaras, viens neizšķirts un četri zaudējumi.

“Dobeles Tenax” jau ar spēles pirmajām minūtēm demonstrēja savas meistarības pārākumu un deviņu minūšu laikā ieguva četru vārtu handikapu – 7:3. Skrieties ar Dobeles komandas uzbrukumu ogrēniešiem nebija variantu, kā rezultātā viesiem drīz vien bija jau plus desmit – 15:5. Atlikušajā puslaika daļā bija līdzīga spēle, un “Dobeles Tenax” pirmās 30 minūtes noslēdza ar komfortablu pārsvaru – 19:10.

Spēles otrajā puslaikā laukumā risinājās līdzīgāka cīņa, taču nevienā no brīžiem atgriezt intrigu “Ogre” nespēja, tāpēc galarezultātā “Dobeles Tenax” izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 36:28. Pieredzes bagātais Aivis Jurdžs Dobeles komandā šajā mačā bija rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem, kamēr pa pieciem guva Māris Veršakovs un Emīls Kurzemnieks. “Ogrei” pa sešiem vārtiem guva Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs.