Pavasara kausu šaušanā izcīna Atis Ratnieks

/ March 21, 2018

17. martā notika Ogres novada sporta centrā rīkotās sacensības šaušanā ar pistoli “Pavasara kauss”. 16 snaiperu konkurencē vislabākos rezultātus uzrādīja Atis Ratnieks, otrajā vietā ierindojās Andris Dimants, bet trešo vietu izcīnīja Ivars Upītis.

Sacensību dalībniekiem bija jāizpilda divi vingrinājumi. Pirmajā pārliecinoši labākais ar 121 punktu bija Nauris Reinsons, 2. vietā Atis Ratnieks (117), bet 3. vietā Ivars Upītis (114). Otrajā vingrinājumā ar 74 punktiem un koeficientu 2,73 uzvarēja Pēteris Brokeris, aiz sevis atstājot Andri Dimantu, kuram arī 74 punkti, bet koeficients 2,39. 3. vietā ierindojās Āris Krošs ar 48 punktiem un koeficientu 1,73. Apkopojot abu vingrinājumu rezultātus, atklājās, ka ar 33 punktiem par sacensību uzvarētāju kļuvis Atis Ratnieks. Vēl uz goda pjedestāla kāpa Andris Dimants (28) un Ivars Upītis (28), bet labāko sešiniekā iekļuva Nauris Reinsons (28), Āris Krošs (25) un Jānis Jasinskis (25). Vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Diāna Škļara ar 19 punktiem ieņēma godpilno 11. vietu.