Meklējam Direktora vietnieku mācību darbā uz noteiktu laiku

/ November 6, 2017

Ogres novada sporta centrs aicina darbā

DIREKTORA VIETNIEKU MĀCĪBU DARBĀ

darbam uz noteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

Organizēt mācību treniņu procesu;

– Komplektēt un uzraudzīt mācību treniņu grupas;

Sagatavot Sporta centra sporta veidu sporta pasākumu kalendāro plānu;

– Vadīt Ogres novada sporta centra pedagoģiskās sēdes;

– Darbs Valsts izglītības informācijas sistēmā.

Prasības:

  • Augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta un spēja plānot savu laiku;
  • Labas iemaņas darbam ar datoru.

Piedāvājam:

  • Darbu Ogres novada sporta centrā;
  • Sociālās garantijas;
  • Stabilu atalgojumu, 650 – 900EUR bruto;
  • Pozitīvu un draudzīgu kolektīvu.

Pieteikumā, lūdzu, uzrakstiet 2 lietas, kas tuvākajā laikā obligāti jāizdara direktora vietniekam mācību darbā, lai sporta skola pilnveidojas, izmantojot inovatīvas metodes.

Interesentus lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli latviešu valodā līdz 20.11.2017. uz e-pasta adresi: dzirkstite.zindiga@ogresnovads.lv. Papildus jautājumiem, tel. 29449197