ONSC čempionātu sāk ar pārliecinošu uzvaru

/ May 13, 2017

12. maija vakarā Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā savu pirmo spēli Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīrā, kas vienlaikus ir arī Rīgas reģiona čempionāts, aizvadīja jaunizveidotā komanda “Ogres novada sporta centrs”. Ogrēnieši uzņēma Rīgas vienību “Albatroz SC”, ko sakāva ar 8:1 (2:0).

Par saviem pirmajiem pretiniekiem ogrēniešiem pirms spēles bija maz informācijas. Zināms bija tikai tas, ka “Albatroz SC” sastāvā pieteikti vairāki Brazīlijas futbola audzēkņi. Tiekoties aci pret aci, šī informācija apstiprinājās – rīdzinieku rindās laukumā tiešām devās ne viens vien ļoti tehnisks un ātrs leģionārs, bet kopumā komanda ir ļoti jauna, turklāt Ogrē bija ieradusies tikai12 vīru sastāvā.

Jau no pirmajām minūtē laukuma saimnieki centās iekarot viesu vārtus, tomēr tik ātri tas nemaz neizdevās. Iespējams, ka ONSC futbolistiem traucēja debijas spēles uztraukums, taču viņu sistā bumba vairākas reizes lidoja tieši virsū pretinieku vārtsargam. Vienu reizi pēc sitiena ar galvu tika pārbaudīta vārtu konstrukcijas izturība, citā epizodē tika apvadīts pat vārtsargs, taču sitiens nebija precīzs. Tomēr 20.minutē beidzot tika gūti pirmie komandas “Ogres novada sporta centrs” vārti oficiālā spēlē. To, sitot ar galvu, izdarīja Niks Niklāvs Škaunacis – 1:0. 27.minūtē ogrēnieši labi pacīnījās, pat divas reizes izglābjot pāri gala līnija lidojošu bumbu, līdz tā nonāca pie Matīsa Beitāna, kurš sita precīzi – 2:0. Pēc šī gola situācija laukumā nedaudz izlīdzinājās – beidzot arī viesi sāka veidot pa kādam pretuzbrukumam. Pēc pirmā puslaika ogrēniešiem divu vārtu pārsvars – 2:0.

Spēles turpinājumā “Albatroz SC” pretestība tika salauzta pilnībā. 65.minūtē Škaunacis ar 11 m soda sitienu guva savs otros vārtus, panākot 3:0. Drīz pēc tam viesi vienus vārtus atguva (3:1), bet pēdējo 20 minūšu laikā ogrēnieši Rīgas komandas vārtsargu sarūgtināja vēl piecas reizes: ar vienu golu izcēlās komandas kapteinis Ģirts Tumans, pa diviem iesita Matīss Beitāns un Romāns Atrahimovičs – 8:1.

Spēles protokols: ŠEIT

Savu nākamo spēli ONSC aizvadīs piektdien, 19.maijā, kad savā laukumā uzņems “SK Upesciems” futbolistus. Mača sākums pulksten 19.30.