Pašvaldība sveic Ogres handbolistus ar LHF kausa izcīnīšanu

/ February 10, 2017

Ogres novada pašvaldības domes vadība vakar, 9. februārī, tikās ar “Ogre/Miandum” handbolistu komandu, lai pateiktos sportistiem par augsto sasniegu – Latvijas Handbola federācijas (LHF) kausa izcīnīšanu.

Komandu “Ogre/Miandum” – spēlējošo treneri Andri Molotanovu, Arti Kurmēnu, Arti Laganovski, Arvi Laganovski, Andri Pozņaku, Jāni Bauzi, Iļju Želnu, Andreju Macurovu, Arti Rozenbergu, Reini Sļusarevu, Artūru Svārupu un Vladislavu Ivanovu, kā arī komandas menedžeri Andri Sosnaru ar panākumiem sveica un par Ogres vārda popularizēšanu pateicās domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, priekšsēdētāja vietnieki Ineta Tamane un Egils Helmanis. Sportistus uzrunāja handbola kluba valdes priekšsēdētājs Vitauts Mihalovskis, Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, komandas atbalstītājs, SIA “Miandum” valdes loceklis Didzis Mizis.

Šis gads “Ogre/Miandum” handbolistiem ir sācies ļoti veiksmīgi – 29. janvārī komanda izcīnīja Latvijas Handbola federācijas (LHF) kausu, finālspēlē Ludzā pārspējot vietējo komandu “SK Latgols”. Iegūstot LHF kausu, Ogres handbolisti trenera Andra Molotanova vadībā sasnieguši nozīmīgāko panākumu sava handbola kluba vēsturē.

Jāpiebilst, ka 2014. gadā Latvijas virslīgā vīriešiem handbola kluba “Ogre/Miandum” komanda izcīnīja sudraba medaļas un kļuva par Latvijas vicečempioni, savukārt Andris Molotanovs tika atzīts par Latvijas handbola Virslīgas labāko treneri. 2016. gadā komanda izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas.