HK “Ogre/Miandum” izcīna otro uzvaru

/ October 14, 2016

Pie otrā panākuma SynotTip handbola virslīgā tikuši HK “Ogre/Miandum” handbolisti, kuri 12. oktobrī savā laukumā ar 37:30 pieveica Latvijas junioru izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT-98”. Ogrēniešu rindās neapturams bija Artis Laganovskis, kurš izcēlās ar 15 vārtu guvumiem.

Jau spēles sākumā Artis Laganovskis un Jānis Bauze izvirzīja Ogres komandu vadībā ar 2:0, bet vēlāk viesi spēja rezultātu tika līdzsvarot (3:3, 4:4). Pirmā puslaika turpinājumā aktīvāki tomēr bija ogrēnieši, kuri drīz vien iekrāja četru vārtu pārsvaru (10:6), tiesa, vēlāk to atkal izsēja (13:13), bet neilgi pirms pārtraukuma atkal atrāvās un pirmās 30 minūtes noslēdza ar 18:15.

Otro puslaiku ogrēnieši sāka ar trim vārtiem pēc kārtas, panākot jau 21:15, bet drīz vien sasniedza arī +8. Pēc otrās puslaika vidus Andrejs Mancurovs pirmoreiz ogrēniešiem panāca arī desmit vārtu pārsvaru (31:21), bet visā spēlē Ogre uzvarēja ar 38:30, izcīnot otro panākumu šosezon.

Ļoti rezultatīvs sniegums Artim Laganovskim, kurš uzvarētāju labā guva 15 vārtus. Sešus golus pievienoja Artis Kurmēns, bet pa pieciem 0 Andrejs Mancurovs un Jānis Bauze.