Vēl divas dienas izdevīgāka dalības maksa Ogres Tautas slēpojumam

OgresNSC/ January 26, 2019/ Uncategorized/ 0 comments

Pēc divām nedēļām, 10.februārī, „Zilo Kalnu” dabas parka teritorijā norisināsies pirmais Ogres Tautas slēpojums, kurā ir aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts. Vēl tikai divas dienas līdz 28.janvārim var reģistrēties slēpojumam par izdevīgākām cenām. 

Dalībniekiem organizatori piedāvā dažāda garuma distances, sākot no 300m mazākajiem bērniem un beidzot ar 15km pieredzējušajiem slēpotājiem. Slēpojuma trase virzīsies pa meža takām „Zilo Kalnu” dabas parka teritorijā ar startu un finišu Zilo kalnu slēpošanas starta laukumā. Slēpojums notiks brīvajā stilā, taču dalībniekiem, kas vēlēsies slēpot klasiskajā stilā, būs ievilkta klasikas špūre. Kā allaž Tautas slēpojumos ierasts, starts būs kopējs attiecīgām vecuma grupām. Trīs bērnu vecuma grupas pārstāvji sacentīsies no 300m – 900m, jaunākie jaunieši mēros vienu apli jeb 3km, kamēr vecākiem jauniešiem un Tautas klasei tiks piedāvāta 9km distance, bet visgarāko distanci – 15km (5x3km) – būs jāveic junioriem, pieaugušajiem un veterāniem.

Dalībnieki tiek aicināti pietiekties jau šobrīd, jo tad ir iespēja reģistrēties par lētāku dalības maksu. Reģistrēties un ar nolikumu var iepazīties Sportlat mājaslapā ( HYPERLINK “http://www.sportlat.lv” www.sportlat.lv). Kā patīkamu piemiņu par piedalīšanos pirmajā Ogres Tautas slēpojumā katrs dalībnieks finišā dabūs īpašu pasākuma medaļu.

Organizatori ir padomājuši par Ogres novada iedzīvotājiem, kuriem būs īpaša dalības maksa, piesakoties slēpju nomās Ogrē, bet visiem Ogres novadu skolēniem dalības pasākumā ir bez maksas, arī piesakoties slēpju nomās.

Sacensības plkst.10.00 atklās bērnu grupas. Plkst. 11.15 trasē dosies 3km veicēji, bet plkst.12.00 starts tiks dots 9km un 15km distances slēpotājiem.

Informāciju sagatavoja:

sacensību organizators

Jānis Dreiškins

+371 29485569

Share this Post