Pašiem jaunākajiem Ogre NSC vieglatlētiem 15 medaļas Limbažos

/ March 14, 2017

10. martā Ogres novada sporta centra vecuma grupu U10 un U12 vieglatlēti ar labiem panākumiem startēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas atklātajās sacensībās, kurās kopumā izcīnīja 15 medaļas – septiņas zelta, piecas sudraba un trīs bronzas

Vecuma grupā U10 augstlēkšanā meitenēm visu goda pjedestālu aizņēma ogrēnietes: 1. vietā Samanta Magdalēna Pētersone, 2. vietā Ieva Kauliņa, 3. vietā Alise Lūkina. Marta Dziļuma izcīnīja 1. vietu 150 m skriešanā un 2. vietu 60 m sprintā. Augstlēkšanā zēniem 2. vieta Regnāram Zariņam, bet 3. vietā – Nikita Latiševs. Visus jaunos sportistus trenē Edgars Siliņš.

Vecuma grupā U12 Katrīna Galvanauska uzvarēja 60 m barjerskriešanā un tāllēkšanā, kā arī ieņēma 2. vietu 200 m skriešanā, treneris – E.Siliņš. Nils Meijers izcīnīja trīs zelta medaļas – 60 m barjerskriešanāā, tāllēkšanā un augstlēkšanā. Miks Opolais ieņēma 2. vietu lodes grūšanā un 3. vietu augstlēkšanā. Puišu treneris – Artūrs Priževoits.

Jāpiebilst , ka visas medaļas tika izcīnītas, uzstādot jaunus personiskos rekordus.