Čē Čē Čempionāts 2026 pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu un svin 20. jubileju
No 29. līdz 31. maijam Ogres Zilajos kalnos norisinājās jubilejas - jau 20. - Čē Čē Čempionāta fināls. Jau pirms pasākuma bija skaidrs, ka šis gads būs īpašs, taču rezultāti pārspēja visas gaidas - Čē Čē Čempionāts 2026 kļuvis par visu laiku apmeklētāko čempionātu.
Rekordi, kas iedvesmo
Šogad Čē Čē Čempionātam reģistrējās:
- 1498 klases no 320 skolām visā Latvijā;
- aptuveni 30 000 skolēnu;
- pusfinālā tika iesniegti 4015 darbi;
- finālā piedalījās vairāk nekā 12 000 skolēnu – katrs desmitais Latvijas 6.–12. klašu skolēns.
Šie skaitļi apliecina, ka Čē Čē Čempionāts joprojām ir viens no gaidītākajiem un saliedējošākajiem jauniešu notikumiem Latvijā.
Finālā satikās pašas spēcīgākās, radošākās un saliedētākās klases no visas Latvijas. Par uzvarētājiem kļuva tās komandas, kuras vislabāk spēja sadarboties, pārvarēt izaicinājumus un saglabāt pozitīvu attieksmi visa čempionāta laikā.
6.–7. klašu grupa
- Aizputes vidusskola – 7.B
- Cēsu Valsts ģimnāzija – 7.B
- Madonas Valsts ģimnāzija – 7.B
- Ikšķiles vidusskola – 6.C
- Rīgas Valsts 2. ģimnāzija – 7.C
- Rīgas Valsts 1. ģimnāzija – 7.D
- Rīgas 49. vidusskola – 7.B
- Dobeles Valsts ģimnāzija – 7.C
- Saldus pamatskola – 7.A
- Salaspils 1. vidusskola – 6.C
8.–9. klašu grupa
- Rīgas Valdorfskola – 9.A
- Mārupes Valsts ģimnāzija – 9.B
- Jūrmalas Valsts ģimnāzija – 8.B
- Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija – 9.VID
- Stāķu pamatskola – 8. klase
- Siguldas Valsts ģimnāzija – 9.C
- Siguldas Valsts ģimnāzija – 9.B
- Jelgavas Valsts ģimnāzija – 9.M1
- Nīcas vidusskola – 9.B
- Siguldas Valsts ģimnāzija – 8.B
10.–12. klašu grupa
- RTU Inženierzinātņu vidusskola – 12.A
- Mārupes Valsts ģimnāzija – 12.B
- Rīgas Valsts 2. ģimnāzija – 11.D
- Rīgas Franču licejs – 12.C
- Rīgas Centra humanitārā vidusskola – 11.C
- Rīgas Valsts 1. ģimnāzija – 12.E
- Valmieras Valsts ģimnāzija – 10.A
- Ogres Valsts ģimnāzija – 11.F
- Ventspils Valsts 1. ģimnāzija – 11.ID
- Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija – 10.KOM
Paldies mūsu partneriem un atbalstītājiem
Čē Čē Čempionāts nebūtu iespējams bez uzticamiem partneriem un atbalstītājiem.
Īpašs paldies Tele2, kas ir kopā ar Čē Čē Čempionātu jau visus 20 gadus un palīdz īstenot vienu no lielākajiem jauniešu pasākumiem Latvijā.
Pateicamies arī fināla stafešu veidotājiem - SEB banka, ELVI, Zaļā josta, Papardes zieds un Sadales tīkls.
Sirsnīgs paldies programmai “Piens un augļi skolai” par saldējumu, kā arī aktivitāšu zonas partneriem – Valsts policijai, Rīgas Stradiņa universitātei, Erasmus+, Latvijas Sabiedriskajam medijam un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.
Paldies arī NORDISTA, Bubble Tea, AS Ķekava Foods, OGA, Oak’A BBQ, Ādažu čipsiem, Brain Games un Rūdolfs par gardumiem, aktivitātēm un atbalstu visa pasākuma laikā.
Arī šogad par īpašu atmosfēru rūpējās Čē Čē TV vadītājas Gerda un Dārta, kuras visas sezonas garumā dalījās ar enerģiskiem vlogiem un aizraujošiem stāstiem no čempionāta aizkulisēm.
Turpinot tradīciju, dalībnieki veidoja arī kopīgu Čē Čē Čempionāta dziesmu izlasi - playlisti ar iemīļotākajām ballīšu dziesmām, kas skanēja fināla laikā un tagad pieejama ikvienam interesentam.
Vēlreiz sakām milzīgu paldies ikvienam skolēnam, skolotājam, organizatoram, partnerim un atbalstītājam. Jūsu enerģija, entuziasms un iesaiste palīdzēja radīt neaizmirstamu jubilejas gadu un sasniegt jaunus rekordus.
Informācijas www.cempis.lv
