Piedāvājumi

OVESELĪBA AICINA UZ NODARBĪBĀM

Oveselība aicina apgūt nūjošanas tehniku un piedalīties augstas intensitātes vingrošanas nodarbībā brīvā dabā. Nūjošanas tehnikas apgūšanas nodarbības kopā ar trenerēm Judīti Stāvus un Ilzi Čiščakovu notiks:

  • 27. jūlijā un 7. septembrī plkst.19.00, tikšanās Ogres Zilo kalnu pakājē Ogres pilsētas pusē;
  • 11. jūlijā, 15. augustā un 26. septembrī plkst.8.00, tikšanās pie dambja sākuma, kur Ogres upe ietek Daugavā.

Ja nepieciešamas nūjas, piesakies oveseliba@ogresnovads.lv

Augstas intensitātes vingrošanas nodarbība 1. jūlijā plkst.19.00
 brīvā dabā Ogres novada sporta centra stadionā, Skolas ielā 21, Ogrē (basketbola laukumā). Augstas intensitātes apļa nodarbība, kurā iespēja izbaudīt spēka un kardio vingrinājumus visām muskuļu grupām, izmantojot personīgo svaru. Nodarbības paredzētas gan vīriešiem, gan sievietēm ar iepriekšēju fizisko sagatavotību. Nodarbību programma tiks piemērota konkrētās dalībnieku grupas vajadzībām un interesēm. 

Nodarbības vadīs Krišjānis Baltiņš, kurš ar sportu nodarbojas jau kopš bērnības. Viņam nav sveši nedz individuālie, nedz arī komandu sporta veidi. Krišjānis ir ieguvis C kategorijas sporta speciālista sertifikātu, LSSIA pirmā līmeņa kalnu slēpšanas instruktora sertifikātu kā arī izgājis “Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas“ fitnesa trenera kvalifikācijas paaugstināšanas kursus. Sīkāka informācija oveseliba@ogresnovads.lv

NŪJOŠANAS PĀRGĀJIENI “IEPAZĪSTI OGRES NOVADU”

Šogad nūjošanas nodarbības iedalīsim 5 pārgājienos Ogres novadā. Būs divu veidu distances – 7km un 15km.

Pieteikumus lūgums sūtīt uz oveseliba@ogresnovads.lv

Ja nepieciešamas nūjas, norādiet to pieteikumā!