Oveselība aicina apgūt nūjošanas tehniku Rembatē 1. un 15. jūnijā plkst. 18.00 pie Rembates Tautas nama.

Vai zināji, ka:

Nūjošana nav parasta pastaiga, tikai ar nūjām rokās. Intensitātes ziņā to var pielīdzināt skriešanai, jo nodarbības laikā tiek nodarbināti ap 90% muskuļu.

Nūjošana ir par 46% efektīvāka nekā parasta pastaiga.

Salīdzinot ar skriešanu un pat vidēji ātru pastaigu, nūjošana ir saudzējošāka nodarbe ne vien locītavām un mugurkaulam, bet arī sirdij, jo, pateicoties nūjām, jūsu svars tiek vienmērīgi sadalīts gan uz rokām, gan kājām. Ne velti to iesaka rehabilitācijai pēc dažādām traumām, kā arī insulta, infarkta un citām nopietnām saslimšanām.

Nūjošanas nodarbības laikā būs iespēja ne vien apgūt nūjošanas teorētiskos pamatus, bet tos arī praktiski izmēģināt, saņemot atgriezenisko saiti no trenera.

Dalībnieku reģistrācija: liene. lazdina@kegums.lv vai oveseliba@ogresnovads.lv. Piesakoties, lūgums norādīt vārdu, uzvārdu un ja jums nav savu nūjošanas nūju, norādiet savu augumu cm, lai var sagatavot jums atbilstošu nūjošanas inventāru.

NODARBĪBU CIKLS “MĒS BŪSIM VECĀKI”

Oveselība aicina pieteikties iedzīvotājus, kuriem tuvāko mēnešu laikā gaidāms ģimenes pieaugums, uz trīs nodarbību ciklu pāriem “Mēs būsim vecāki”:

● 25., 26., 30. maijā;

● 29, 30. jūnijā, 4. jūlijā;

● 31. augustā, 1., 5. septembrī.

Nodarbībās topošajiem vecākiem vai grūtniecei un viņas atbalsta personai būs iespēja uzzināt, kā atpazīt dzemdību priekšvēstnešus, kas dzemdību procesā var palīdzēt un kas – traucēt, kad doties uz slimnīcu un ko ņemt līdzi, ko dzemdības nozīmē mazulim, kā viņu pareizi zīdīt un aprūpēt u.tml.

Iepriekšēja reģistrēšanās nodarbībām ir obligāta, jo vietu skaits grupās ir ierobežots – katrā grupā 10 pāri.

Sūtot pieteikumu uz e-pastu oveseliba@ogresnovads.lv, jānorāda savs un partnera vārds, uzvārds, kā arī nodarbību ciklu datumi, kuras vēlaties apmeklēt.

Pāriem, kuri apmeklēs visas nodarbības, būs iespēja saņemt ierakstu Mātes pasē, ka viņi ir sagatavoti ģimenes dzemdībām.

Kursus iesakām apmeklēt tuvāk dzemdību datumam.

Oveselība nodarbības organizē, īstenojot ESF projekta “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031) ietvaros.


Notiks tenisa nodarbības bērniem bez maksas

Oveselība aicina uz tenisa pamatu apguves nodarbībām Lielvārdē bērniem no 8 līdz 14 gadiem.  Viss, kas bērnam ir vajadzīgs – sporta tērps, sporta apavi, ūdens pudele un labs garastāvoklis. Ja bērnam būs sava rakete, tad pirmie soļi tenisā jau paveikti, bet ja nav, iedosim. Spersim pirmos soļus tenisā kopā! Nodarbības notiks grupā, sertificēta trenera vadībā. 

Daudzi ārsti un zinātnieki uzskata tenisu par veselīgāko sporta veidu, jo tas veicina vispārēju fizisku un garīgu attīstību, un tas ir iemesls, kāpēc teniss ir ideāls sporta veids jau kopš bērnības. Pētījumi apliecina, ka bērni, kuri spēlē tenisu, ikdienā ir aktīvāki un emocionāli noturīgāki.  Interesants arī ir fakts, ka teniss trenē redzi, jo acīm spēles laikā nepārtraukti jākoncentrējas uz bumbu. Nodarboties ar tenisu nekad nav par vēlu, bet jo ātrāk bērns sāks iepazīties ar šo spēli, jo vairāk apgūs un sasniegs labākus rezultātus!

Nodarbības notiks:

  • Lielvārdes sporta centrā sestdienās, pirmā nodarbība 23. aprīlī plkst. 15.00 (10 nodarbības);
  • Lielvārdes pamatskolā pirmdienās,  pirmā nodarbība 25. aprīlī plkst. 16.00 (10 nodarbības).

Pieteikšanās obligāta, rakstot uz epastu, norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu: oveseliba@ogresnovads.lv.

Oveselība pasākumu organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

No 7. aprīļa  Oveselība organizē bezmaksas “Zumbas” nodarbības “Zoom” platformā.

Zumba® ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno Salsas, Merengue, Cumbija un Reggaeton mūzikas ritmus, veidojot dinamisku, aizraujošu un efektīvu programmu. Dejot patiešām ir neticami viegli – nodarbībā jutīsies kā ballītē un lieliski pavadīsi laiku. Zumba ir kardio treniņš, kuru var pielāgot savai fiziskajai sagatavotībai, tonizējot muskuļus un trenējot sirdi.

Nodarbībai nepieciešams – ērts sporta apģērbs, sporta apavi, ūdens un vēlme piedalīties.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu oveseliba@ogresnovads.lv. Saite uz nodarbībām tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas e-pastā.

Oveselība nodarbības organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

Zumba® ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno Salsas, Merengue, Cumbija un Reggaeton mūzikas ritmus, veidojot dinamisku, aizraujošu un efektīvu programmu. Dejot patiešām ir neticami viegli – nodarbībā jutīsies kā ballītē un lieliski pavadīsi laiku. Zumba ir kardio treniņš, kuru var pielāgot savai fiziskajai sagatavotībai, tonizējot muskuļus un trenējot sirdi.

Nodarbībai nepieciešams – ērts sporta apģērbs, sporta apavi, ūdens un vēlme piedalīties.

Martā Oveselība organizē bezmaksas “Zumbas” nodarbības.

No 20.marta svētdienās Lielvārdes Sporta centrā plkst.12.00

Sīkāka informācija tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas. Pieteikšanās rakstot uz e-pastu oveseliba@ogresnovads.lv Pieteikumā norādiet, kurš no vingrošanas cikliem Jūs interesē.

Oveselība nodarbības organizē īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031)