Galda tenisisti jaudīgi noslēdz sezonu
25/05/2026
Galda tenisisti jaudīgi noslēdz galda tenisa sezonu!
22.maijā Ogres Kalna pamatskolas sporta zālē norisinājās 2026.gada sezonas noslēguma turnīrs,kurā piedalījās 18 Ogres novada bērni un jaunieši.
Jaukā gaisotnē izspēlējušies un pozitīvi uzlādējušies, audzēkņi sekmīgi aizvadīja turnīru,sasniedzot katrs savus klusībā izvirzītos mērķus!Liels prieks, ka dalībnieku vidū bija Ogresgala galda tenisa interešu izglītības audzēkņi.
Paldies visiem par dalību un atsaucību, un uz tikšanos nākamajos 🏓turnīros.❤️
Nekas vēl nav beidzies, jo galda tenisa audzēkņi savas prasmes turpinās pilnveidot arī jūnijā.
Paldies ONSC un Fazer Latvija par saldajām balviņām🫶🏻
