Futbols atgriežas mājās! Ogres novada amatieru futbola čempionāts uz puslaukuma 7:7

/ June 7, 2024

Kamēr vēsturnieki strīdas, kurā vietā, Anglijā vai Latvijā, notika pirmā futbola spēle pasaulē, tikmēr neapstrīdams ir fakts, ka tieši Ogres futbola turnīri vēl pirms 10 gadiem spēja pulcēt labākos spēlētājus mūsu valstī.
Covid-19 ierobežojumi spēcīgi paklupināja futbola dzīvi Ogrē, bet īsts futbolists vienmēr atradīs spēkus piecelties pēc kritiena.

Ir laiks futbolam atgriezties mājās – Ogrē.

Tāpēc ONSC sadarbībā ar biedrībām Ogre United un Dynamo Ogre atjauno atklāto Ogres novada amatieru futbola čempionātu uz puslaukuma, t.s. 7:7 formāts.

Turnīrs notiks 2024. gada jūlijā un augustā uz mākslīgā seguma laukuma Meža prospektā 14, Ogrē. Spēles plānotas otrdienu vakaros.
Atkarībā no pieteikušos komandu skaita, čempionāts notiks 6-7 kārtās. Maksimālais dalībnieku skaits ir 8 komandas, kas tiek iekļautas pieteikumu iesniegšanas hronoloģiskā secībā. Ja uz čempionātu pietieksies vairāk kā 8 komandas, priekšroka hronoloģiski tiks dota Ogres novadā bāzētām komandām.
Visas spēles notiks 8:8 formātā bez maiņu ierobežojuma.

Turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti, medaļas, kauss, prestižs un slava, bet labākā Ogres novadā bāzētā komanda arī iegūs tiesības rudenī pārstāvēt Ogres futbola skolu Vidzemes kausa izcīņas finālturnīrā.

Aicinām izmantot situāciju, ka Pirmā Atjaunotā Turnīra dalības maksa noteikta ar atlaidi zem reālās pašizmaksas – 175 EUR no komandas. Tik pieejams futbols labā kvalitātē nav bijis jau sen!

Komandu Pieteikumus (šajā stadijā nodoma formā, bez spēlētāju saraksta) sūtīt uz e-pastu: raimonds.userovskis@gmail.com

Tālrunis papildus jautājumiem : 29244411, Raimonds

Ogres novada Čempiona josta šobrīd nepieder nevienam. Izveido komandu un mēģini.
Tiekamies futbolā!

Share this Post