Aicinām pieteikties Latvijas Orientēšanās naktij 2023

/ August 23, 2023

Jau kārtējo gadu Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 22. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2023. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiks aicināti dalībai 20 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Ogre ar sākumpunktu Ogres Sporta centrs, Skolas iela 21. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 18. septembra plkst. 23:59 tiešsaistē https://rogaining.lv/onakts/

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās:

●  OPEN – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);

●  sievietes – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);

●  ģimenes – komandā vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam un vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);

●  veterāni – visi vecumā virs 55 gadiem.

Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo aplikāciju, jo atzīmēšanās kontrolpunktos, notiks nolasot QR kodus. Aplikācija pieejama Google Play un Apple App Store. Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā.

Reģistrācija un numuru saņemšana visās pilsētās 22. septembrī sāksies no plkst. 18:30, karšu saņemšana no plkst. 19:00. Kopīgs starts būs plkst. 20:00 un finišs 23:00. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://rogaining.lv/onakts/.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Ogres  novada pašvaldību, Orientēšanās klubu “Ogre”, Ogres Sporta centru, Maxima un Jāņa sēta. Pasākumu līdzfnansē Latvijas Sporta federāciju padome un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. 

Sacensību galvenais tiesnesis: 

Matīss Ratnieks
e-pasts: info@olatvija.lv
t. 20252282

Share this Post