Oveselība 26.septembrī aicina uz pasākumu “Vingro vesels Ogrē!

/ September 16, 2020

Oveselība 26.septembrī aicina uz pasākumu “Vingro vesels Ogrē!”, kas norisināsies Ogres Basketbola skolā.  
Plkst. 8.00 – 8.30 reģistrācija. 

8.30 1.treniņš
Wake Up (ar sporta apaviem).
Treniņu vadīs Kristīne Mūrniece (sporta klubs PANATTA). Wake Up- enerģisks treniņš vieglākam rīta cēlienam. Lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas aktivizēt organismu visai dienai. Treniņš ietver sevī gan spēka, gan arī izturības un līdzsvara vingrojumus, izmantojot savu ķermeņa svaru.

9.30 2.treniņš NTC (ar sporta apaviem).
Treniņu vadīs Andrejs Filipovs (Siguldas Sporta centrs). NTC jeb “Nike Training Clubir pasaulē plaši pazīstama nodarbība, kas veidota uz profesionālu sportistu treniņu bāzes. Tā ir grupu nodarbība, kurā izmantoti vingrinājumi un principi, pēc kuriem trenējas pasaules klases sportisti. Nostiprina kardiovaskulāro sistēmu, attīsta spēku, koordināciju un līdzsvaru.

10.30 3.treniņš Michael King pilates SPIRALS (bez apaviem).
Treniņu vadīs Zigmunds Āboliņš (sporta klubs CENTRS) Michael King pilates SPIRALS nodarbība ir piemērota ikvienam. Nodarbība ir balstīta uz pilates vingrinājumiem ar viegliem horeogrāfiskiem elementiem. Labs noskaņojums garantēts ikvienam.  

11.30 aicinām izbaudīt Ķermeņa skenēšanas meditāciju jeb dziļo relaksāciju, kuru vadīs veselīgas personības izaugsmes trenere Aelita Švītiņa. Iespēja nomierināt un izjust ne tikai ķermeni, bet arī prātu.  
Vietu skaits ierobežots, tāpēc pieteikšanās obligāta oveseliba@ogresnovads.lv 
Ja nepieciešams paklājiņš, tas jānorāda pieteikumā. Dalība pasākumā bez maksas. Informāciju sagatavoja Oveselība

Share this Post