Mūsu vieglatlētiem medaļas Rīgas un Latvijas čempionātos

/ February 11, 2019

Pilnā sparā turpinās vieglatlētikas sezona telpās, kurā savu tiesu godalgu izcīnīja arī Ogres novada sportisti. Janvāva nogalē un februāra sākumā mūsu vieglatlēti ar panākumiem startēja trijās augsta līmeņa sacensībās kas notika   Rīgas Sporta manēžā – galvaspilsētas un valsts čempionātos.

27. janvārī Rīgas Sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā un soļošanā. Pieccīņā vecuma grupā U18 par Latvijas čempioni ar 3521 punktu kļuva ogrēniete Marta Sīviņa. Vecuma grupā U16 vicečempiones tituls krapietei Elīzai Lembergai, kura savāca 3186 punktus. Soļošanā sieviešu konkurencē kārtējā Latvijas čempionāta zelta medaļa ogrēnietei Agnesei Pastarei, kura 3000 m distanci veica 14:38,36 minūtēs. Senioru konkurencē sudraba medaļa ogrēnietei Ritai Žuravļovai, kura 3000 m nosoļoja 18:36,74 minūtēs. 1. februārī notika Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās. 60 m barjerskriešanā pieaugušo konkurencē bronzas medaļu ar rezultātu 9,76 sek. izcīnīja 17 gadus vecā Ogres novada sporta centra audzēkne Jūlija Paula Lazdiņa. Šajā pašā disciplīnā junioru konkurencē ar rezultātu 8,61 sek. par vicečempionu kļuva ogrēnietis Karims Ali. 3. februārī turpat Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās vecuma grupas U14 sportistiem. 60 m barjerskriešanā par Latvijas vicečempioni ar rezultātu 10,03 sek. kļuva Ogres NSC audzēkne Sofija Gaile. 4×160 m stafetē ogrēnieši Miks Jānis Opolais, Kārlis Jēkabs Karlsbergs, Kārlis Drone un Nils Meijers ar rezultātu 1:42.40 min. izcīnīja bronzas medaļas.