Ogres NSC jaunajiem vieglatlētiem 12 godalgas Preiļos

/ December 13, 2018

8. decembrī Ogres novada sporta centra audzēkņi sekmīgi startēja Preiļu novada ziemas čempionātā vieglatlētikā, kopumā izcīnot 12 dažāda kaluma medaļas.

Sacensības Preiļos notika divās vecuma grupās (jaunieši, jaunietes un vīrieši, sievietes). Praktiski tas bija Latgales sporta skolu ziemas čempionāts. Jauniešu (2003.g. dzim. un jaun.) konkurencē Elīza Lemberga 60 m barjeskriešanā ar rezultātu 9,5 s ierindojās 2. vietā. Sudraba medaļa viņai arī augstlēkšanā (1,40 m), bet tāllēkšanā ar rezultātu 4,97 m Elīza izcīnīja 3. vietu. Reinards Zariņš 1000 m skriešanā ar rezultātu 3,22 min. finišēja 3. vietā.

Pieaugušo sieviešu (2002.g. dzim. un vec.) konkurencē Luīze Madara Dzene ar rezultātu 9,10 m triumfēja 4 kg smagas lodes grūšanā. Šajā pašā disciplīnā bronzas medaļu ar rezultātu 7,46 m izcīnīja Ērika Bogdanova, kurai arī čempiones tituls 60 m barjerskriešanā (11,1 s). Vīrieši vecuma grupā Roberts Volonts ar rezultātu 1,85 m uzvarēja augstlēkšanā, bet 6 kg smagās lodes grūšanā ar rezultātu 8,75 m ierindojās 3. vietā. Par čempionu lodes grūšanā kļuva Emīls Birģelis (10,54 m), bet tikai četrus centimetrus viņam zaudēja Emīls Smilškalns, kuram sudraba medaļa. Kristers Sams ar rezultātu 1,75 m izcīnīja bronzas medaļu augstlēkšanā.

Roberta Volonta treneris ir Zigurds Kincis. Visus pārējos medaļniekus trenē Jevgēnijs Liepa, bet Elīzai Lembergai ir vēl viens treneris – Andris Austrups.