Ogres novada soļotājiem piecas godalgas sacensībās “Aprill – Aprill 2018”

/ April 30, 2018

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres stadionā notika sacensības sporta soļošanā “Aprill-Aprill 2018”. Četras pirmās un vienu otro vietu tajās izcīnīja Ogres novada sportisti.

Soļošanas sacensības sākās ar pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu startiem. Šoreiz gan pašu jaunāko soļotāju rezultāti netika fiksēti, jo pārāk bieži viņiem, lai ātrāk sasniegtu finišu, ir vēlme paskriet. Toties pēc 500 m distances veikšanas visus gaidīja pa saldai balviņai. Bērnudārzu atsaucība bija atzīstama – sacensības piedalījās visi Ogres dārziņi, kā arī debitēja Madlienas “Taurenītis”.

Vecuma grupā U14 uzvarēja Jevgēnija Liepas audzēknis Justs Liepiņš. Jaunais madlienietis 1000 m distanci veica 6:12,8 minūtēs. Vecuma grupā U20 1. vietu izcīnīja vēl viens madlienietis – Lauris Streilis (treneris – J.Liepa), kurš 5000 m veica 30:14,2 minūtēs. Veterānu grupā 1. vietā ierindojās ogrēniete Rita Žuravļova, kura 3000 m nosoļoja 20:10,3 minūtēs. Sieviešu konkurencē dubultuzvara divām ogrēnietēm – Georga Gutpelca audzēknēm Agnesei Pastarei un Anitai Čuhnovai (vieglatlētikas skola “Jūdze”). Agnese 5000 m nosoļoja 24:05,9 minūtēs, bet Anita – 27:47,8 minūtēs.