Jaunie Ogres futbolisti izcīna kausu Madonā

/ January 24, 2017

20. janvārī Madonā norisinājās telpu futbola turnīrs Madonas BJSS kauss 20172007. gadā dzimušo zēnu komandām. Par kausa ieguvējiem kļuva ogrēnieši – komanda Ogres NSC – 1.

Ogre novada sporta centrs šajā turnīrā startēja ar divām komandām – “Ogres NSC – 1” un “Ogres NSC – 2”. Kopumā piedalījās astoņas komandas, kas bija sadalītas divās apakšgrupās. “Ogres NSC – 1” savā apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu, savukārt “Ogres NSC – 2” ierindojās trešajā vietā. Arī turnīra turpinājumā “Ogres NSC – 1” nezaudēja nevienā spēlē, finišējot pirmajā vietā. Finālmačā jaunie ogrēnieši spraigā cīņā ar 1:0 pārspēja FK “Veina – 1” (Aizkraukle). “Ogres NSC – 2” turnīru noslēdza 6. vietā.

Ogres NSC – 1 sastāvs: Rūdolfs Eglītis, Ivars Špakovskis, Andris Raiskums, Evars Lūsis, Raivis Ozoliņš, Krišjānis Šmits, Ričards Krepšs, Rainers Plinte un Mikus Zariņš.

Ogres NSC – 2sastāvs: Matīss Sidrevics, Einārs Sidrevics, Tomass Lukševics, Ernests Nīmanis, Anrijs Kaufmanis, Rainers Krauze, Aleksis Volkovičs un Erlends Kalviņš.

Divi Ogres “Ogres NSC – 1” futbolisti iekļuva turnīra simboliskajā izlasē – par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Andris Raiskums, bet par labāko uzbrucēju – Evars Lūsis. Abas Ogres komandas trenē Mārcis Bormanis.