Ogres novada sporta laureāts

/ December 1, 2016

2017. gada 27. janvārī Ogres novada kultūras centrā notiks pasākums “Ogres novada Sporta laureāts”. Ogres novada sporta centrs, kas ir atbildīgs par šo pasākumu, aicina līdz 2016. gada 23. decembrim pieteikt šī titula pretendentus.

Pasākuma “Ogres novada Sporta laureāts 2016” mērķis ir apbalvot sportistus, sporta spēļu komandas un trenerus par augstvērtīgu rezultātu sasniegšanu jaunatnes un pieaugušo sportā, informēt sabiedrību par sportiskajiem sasniegumiem 2016. gadā, kā arī stimulēt sportistus startiem sacensībās un rezultātu izaugsmei. Tiks vērtēti rezultāti, kurus sportisti sasnieguši 2016. gadā.

Pasākumu “Ogres novada Sporta laureāts” organizē Ogres novada pašvaldība. Atbildīgais par pasākumu – Ogres novada sporta centrs, sadarbībā ar Ogres Basketbola skolu un Ogres novada domes Sporta attīstības konsultatīvo komisiju.

Pieteikuma anketu jāiesniedz līdz 2016. gada 23. decembrim Ogres novada sporta centrā vai elektroniski – dzirkstite.zindiga@ogresnovads.lv. Informācija pa tālruni 29449197. Anketas, kas tiks iesniegtas pēc norādītā datuma, netiks izskatītas. Sasniegtos rezultātus un pretendentus izvērtēs un apstiprinās Ogres novada domes Sporta attīstības konsultatīvā komisija.

ANKETA ŠEIT – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRi5qCa-2OX5XAXQR0trrR1gZIJbI2l7Gs7VM6tyGa6XHvNg/viewform

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Share this Post