Vieglatlētikas rezultāti

2018. gads

“Sportland” kausa izcīņas sacensību pirmais posms, kā arī Madonas BJSS ziemas čempionātā pieccīņā 
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā vecuma grupas U14 sportistiem – 2 medaļas 
Ogres NSC vieglatlēti Rīgā izcīna piecas medaļas
Ogres soļotājiem četras medaļas Latvijas čempionātā
Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās – 4 medaļas
Ogres jaunajiem vieglatlētiem U-10 – 13 dažāda kaluma godalgas
Ogres NSC vieglatlētiem sešas Latvijas čempionāta medaļas U-18 un U-20 grupas sportistiem
Ogres NSC jaunajiem vieglatlētiem trīs medaļas Latvijas čempionātā U-14 grupā
Medaļas Rīgas čempionātā U18 grupas jauniešiem
Ogres NSC vieglatlētiem piecas medaļas Baltijas čempionātā
Trīs ogrēnieši startē Latvijas izlases sastāvā
Artūrs Pastors izpilda Eiropas čempionāta normatīvus
ONSC Medaļas Jaunsardzes atklātajā četrcīņā vieglatlētikā
Mājiniecēm sešas medaļas Ogres atklātajā čempionātā
Baltijas U18 komandu čempionātā – Nikolai Ozolai sudrabs lodes grūšanā
Mūsu vieglatlētiem medaļas Rīgas un Latvijas čempionātos

2017. gads

Latvijas Čempionāts daudzcīņās – 2.medaļas
Baltijas valstu komandu sacensības daudzcīņās
Ar teicamiem rezultātiem ONSC startē atklātajās meistarsacīkstēs U16 un U18 grupās
Latvijas čempionāts telpās U20 un U18
Ogres NSC vieglatlētiem četras godalgas Latvijas čempionātā
Latvijas ziemas čempionātā diska mešanā ONSC divas medaļas
Latvijas čempionāts sporta soļošanā
Zelti Ogrēniešiem Latvijas čempionātā 10 000 metru skrējienā
Luīzei Opolā jauns Latvijas rekords
A.Pastarei 38.vieta Eiropas kausā 20km soļošanā
Jauni sezonas labākie rezultāti Rīgas Čempionātā U16 un U18 jauniešiem
Ogres NSC vieglatlētiem trīs bronzas Rīgas čempionātā
Ogrēniešiem sešas godalgas Latvijas čempionātā
Ogres NSC šķēpmetējiem trīs medaļas J.Lūša kausu izcīņā
Ogres NSC vieglatlētiem sešas Latvijas čempionāta medaļas
Ogres novada vieglatlētiem Jaunatnes olimpiādē 10 medaļu
Ogres vieglatlētiem astoņas medaļas Latvijas čempionātā
Opolā izcīna 4. vietu Eiropas Jaunatnes olimpiādē
Baltijas čempionāts U18 vecuma grupai – 3 medaļas

2016. gads 

Opolā uzrāda lielisku rezultātu LČ daudzcīņā telpās
Mūsu soļotājiem sešas medaļas Latvijas čempionātā
Aizvadīts LČ vieglatlētikā telpās U14 grupai
ONSC audzēkņu dominance Latvijas čempionātā
Aizvadīts ziemas čempionāts šķēpa mešanā
Murjāņos norisinājies LČ diska mešanā
Mūsu vieglatlētiem medaļas Rīgas čempionātā
Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā
Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupai
Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20
Ar teicamiem rezultātiem Latvijas čempionātā daudzcīņās
Baltijas valstu sacensības vieglatlētikā U16 un U20 vecuma grupās
Latvijas Čempionāta vieglatlētikā – otrās dienas rezultāti
Latvijas Čempionāta vieglatlētikā – pirmās dienas rezultāti
Ogres sportistu starti Latvijas Čempionātā vieglatlētikā
Monvīdam Stahovskim 3.vieta un jauns personiskais rekords – Latvijas čempionātā

2015. gads

Limbažu un Salacgrīvas sporta skolas sacensībās (U12, U18) – 7 medaļas
Lielvārdes sporta centra sacensības (U16, U18, U20)
Lielvārdes sporta centra sacensības (U-12, U-14) – 14 medaļas
Limbažu un Salacgrīvas sporta skolas sacensības (U14, U16) – 17 medaļas
Starptautiskās sacensības Polijā (U-14)
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde – vairākas medaļas
Latvijas izlases atlases sacensības (U14) – Ričards Lastiņš
Starptautiskās sacensības divcīņā (U12, U14, U16), Valga – 12 medaļas
Latvijas čempionāts telpās (U14) – 8 medaļas
Latvijas čempionāts telpās (U16) – 4 medaļas

2014. gads

Baltijas čempionāts (U16) – Loreta Plociņa 4. vieta
Latvijas čempionāts (U16), Ogre – 2. vieta
Latvijas izlases atlases sacensības, Valmiera – 5 dalībnieki kvalificējas
Reģionālās sacensības vieglatlētikā C grupai, Ogre -24 medaļas
Reģionālās sacensības vieglatlētikā D grupai, Ogre – 12 medaļas
Latvijas čempionāts C un D grupai, 1. posms, Valmiera – 7 medaļas
Pieccīņas sacensības, Jelgava – 1. un 3. vieta
Starptautiskās sacensības divcīņā (B, C, D grupām), Valga – 14 medaļas
Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā (B grupa)
Reģionālās sacensības vieglatlētikā (D grupa)
Latvijas čempionāts C grupai – 6 medaļas
Kvalifikācijas sacensības Latvijas čempionātam
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības

2013. gads

Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās D grupa, 1. posms – 6 medaļas
Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās B un C grupa, 1. posms – 19 medaļas
Latvijas čempionāts C grupai – 4 medaļas
Atlases sacensības Latvijas izlasei “Valmieras spēles” – Plociņa un Mackevičs
Latvijas čempionāta 1. posms, Valmiera – 14 medaļas
Starptautiskās sacensības divcīņā (B, C, D grupām), Valga – 8 medaļas
Latvijas čempionāts telpās C grupai – 2 medaļas
Starptautiskās sacensības divcīņā (B, C, D grupām), Valga – 6 medaļas

2012. gads

Vieglatlētikas sacensības telpās, Kuldīga – 14 medaļas
Vieglatlētikas sacensības telpās, Limbaži – 4 medaļas
Vieglatlētikas sacensības telpās, Lēdmane
Starptautiskās jaunatnes sacensības, Varšava – 3. vieta
Latvijas III Olimpiāde – 1. un 3. vieta
Latvijas čempionāts C grupai – 2. vieta
Reģionālās sacensības “Salaspils pavasaris”
Limbažu sporta skolas atklātās sacensības – 16 medaļas
Arkādijas ziemas kauss
Reģionālās sacensības, Ogre – 19 medaļas

2011. gads

KNSS sacensības D grupai – 10 medaļas
Zilo kalnu sezonas noslēguma kross
Iesildāmies rudenim
Salaspils pavasaris 2011 – 6 medaļas
Ogres sporta centra sacensības B, C un D grupai

2010. gads

Lielvārdes novada atklātās sacensības B, C un D grupai