2019

OGRES NOVADA SPORTA LAUREĀTS 2019

21. februārī Ogres novada Kultūras centrā notika pasākums “Ogres novada Sporta laureāts 2019”, kurā tika apbalvoti sportisti, komandas un individuālo sporta veidu komandas un treneri par augstvērtīgu rezultātu sasniegšanu bērnu, jaunatnes un pieaugušo sportā, kā arī sporta entuziasti, sporta organizācijas un biedrības, kas popularizējuši Ogres novada vārdu un veselīgu dzīvesveidu iedzīvotāju vidū.

Par “Gada komandu” atzīts basketbola klubs (BK) “Ogre” (Rinalds Sirsniņš, Marts Ričards Ozolinkēvičs, Mikus Muižnieks, Viktors Iļjins, Lauris Mizis, Kaspars Bērziņš, Rihards Zēbergs, Jānis Pozņaks, Kristaps Dārgais, Edgars Lasenbergs, Mārcis Šteinbergs un Kārlis Apsītis, galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, treneris Uldis Švēde, fiziskās sagatavotības treneris Dāvis Feikners, mediķe Kristīne Plūme, ģenerālmenedžeris Jānis Laganovskis). Šai nominācijai bija izvirzīts arī Ogres frisbija klubs (Harijs Dombrovskis, Māris Lukševics, Alvis Viļumsons, Ričards Raciņš, Ģirts Betmanis, Artūrs Briška, Alīna Kiškurno, Elīna Grinberga, Linda Gulbe, Elizabete Eglīte, Adrija Melānija Kalavanova, Sintija Liepiņa, Rūta Butāne). Saņemot balvu, BK “Ogre” pateicās treneriem, atbalstītājiem un Dz.Žindigai par atbalstu, ticību viņiem un citiem novada sportistiem

IMG_3962
GADA KOMANDA 2019

Nominācijā “Gada sportiste” tika izvirzītas Linda Gulbe, Dace Cīrule (frisbijs) un Gundega Heidingere (vieglatlētika). Balvu saņēma G.Heidingere.

GADA SPORTISTE - GUNDEGA HEIDINGERE (VIEGLATLĒTIKA)

Titulu “Gada sportists” ieguva Artūrs Pastors (vieglatlētika), šai nominācijai bija izvirzīti arī Ritvars Dukovskis (svarcelšana), Nauris Jasukevičs (frisbijs), Raivo Kivlenieks (orientēšanās) un Rinalds Sirsniņš (basketbols). 

GADA SPORTISTS - ARTŪRS PASTORS

Nominācijā “Gada treneris” tika godināti šādi treneri: Edgars Siliņš (vieglatlētikas treneris), Artūrs Priževoits (vieglatlētika), Modris Krūze un Margarita Sokolova (trampalīnlēkšana), Iveta Holcmane un Nauris Neimanis (orientēšanās), Gaļina Šikina (peldēšana), Jevgēnijs Ivanovs (karate), Sergejs Subočs (hokejs), Vladimirs Kukjāns (svarcelšana), Elita Krūmiņa (airēšana), Artūrs Visockis Rubenis, Rolands Pauliņš un Uldis Švēde (basketbols), Zigurds Kincis un Jevgēnijs Liepa (vieglatlētika), Andris Vasioleks (florbols), Edgars Adamovičs (hokejs), Natālija Kudrjavceva (handbols), Igors Viktorovs (bokss). Balvu šajā nominācijā saņēma mākslas vingrošanas trenere Tatjana Stepulāne.

GADA TRENERE - TATJANA STEPULĀNE

Nominācijai “Gada jaunais sportists” izvirzīti šādi sportisti: Andris Sarksņa, Valters Reneslācis, Audris Odo Vītoliņš, Patriks Gustavs Rinkevičs, Jēkabs Toms Andersons, Andris Svilāns (orientēšanās), Niks Niklāvs Sūna, Kristers Krists Sūna (motokross), Māris Lukševics (frisbijs), Markuss Januševskis (florbols), Bruno Spūlis, Karims Ali, Artūrs Rūtiņš (vieglatlētika), Jānis Dzirkalis (peldēšana), Edijs Elksnis (kartings), Mārcis Šteinbergs, Oskars Jakubs Hlebovisckis (basketbols), Artūrs Čerņavskis (svarcelšana), Ralfs Prancāns, Pēteris Andrejs Preisis (karate), Elvis Malanka (bokss). Balvu šajā nominācijā saņēma airētājs Reinis Jurka.

GADA JAUNAIS SPORTISTS - REINIS JURKA

Nominācijai “Gada jaunā sportiste” tika izvirzītas šādas sportistes: Jūlija Paula Lazdiņa, Karlīna Kitija Dommere, Laura Kazāka, Amanda Umule, Līva Vasioleka, Indra Mackeviča, Marta Sīviņa, Nikoleta Šleiva, Luīze Opolā, Madara Kaire, Lāsma Padedze, Elīza Lemberga (vieglatlētika), Baiba Priede un Ģertrūde Grjunberga (peldēšana), Elīza Bremze, Žozefīne Zavjalova (orientēšanās), Ilze Ojere (svarcelšana), Santa Stepulāne (mākslas vingrošana). Balvu saņēma Santa Stepulāne un Ģertrūde Grjunberga.

GADA JAUNĀS SPORTISTES - ĢERTRŪDE GRJUNBERGA (PELDĒŠANA) UN SANTA STEPULĀNE (MĀKSLAS VINGROŠANA)

Nominācijai “Gada jaunā komanda” tika izvirzītas trīs komandas: hokeja kluba “Ogre Juniors” U-15 komanda (Birkāns Dilans, Feldbergs Linards, Antonovs Artjoms, Neško Kristians, Pētersons Ričards, Ladusāns Rauls, Minajevs Edvards, Ivaško Niks ,Briedis Oskars Nils, Zemnickis Linards Hugo, Vancāns Kārlis, Goroškovs Pāvels, Kelmers Rihards, Zvirgzdiņš Reinis, Pāvulāns Dāvis, Mihaļkovs Kirils, Zemnickis Silvestrs Austris, Grozovs Nikolass, Kupcis Edvards, Zaharovs Dmitrijs, Pitkēvičs Valdemārs, Sakne Haralds Jurģis), Ogres novada Sporta centra U-15 grupas jauniešu handbola komanda (Aleksejs Žarovs, Aleksejs Larins, Marks Poladovs, Glebs Beluško, Andrijans Averjanovs, Daniils Semenčenko, Dennis Ignatjevs, Vladimirs Černiškovs, Valerijs Balašovs, Georgs Sebastjans Kerlins, Danila Holmačovs, Maksims Sorofanovs, Ņikita Golikovs, Artjoms Morozovs, Marks Mavrins),Ogres Basketbola skolas U-15 jauniešu komanda (Ralfs Tumaševs, Harijs Edvards Kaupmanis, Roberts Eglītis, Markuss Lastiņš, Kārlis Zariņš, Kristiāns Frīdenbergs, Patriks Pabrieža, Artjoms Pļetņovs, Jēkabs Jānis Vārna, Andis Jānis Avišāns, Kristers Kalnozols, Kārlis Rūdolfs Mednis, Markuss Kevins Kirilko, Gustavs Vanags, Emīls Anrijs Balodis). Balvu šajā nominācijā saņēma Ogres novada Sporta centra U-15 grupas jauniešu handbola komanda un Ogres Basketbola skolas U-15 jauniešu komanda.

GADA JAUNATNES KOMANDA - OGRES BASKETBOLA SKOLA U15
GADA JAUNATNES KOMANDA - OGRES NOVADA SPORTA CENTRA U15 JAUNIEŠU HANDBOLA KOMANDA

Nominācijas “Līdzjutēju balsojums” uzvarētāju noteica līdzjutēju balsojums internetā. Balsojums notika divās kārtās, kur pirmajā varēja nobalstot par vairāk nekā 40 sportistiem, bet otrajā kārtā – par 6 populārākajiem. Par 2019. gada populārāko sportisti kļuva peldētāja Ģertrūde Grjunberga, par kuru tika saņemtas 459 balsis, aiz sevis atstājot sportistu Reini Jurku – 448 balsis, Nauri Jasukeviču – 389 balsis, Markusu Januševski – 354 balsis, BS Ogre U-15 komandu – 222, Ediju Elksni – 191 balss.

LĪDZJUTĒJU BALSOJUMA UZVARĒTĀJA - ĢERTRŪDE GRJUNBERGA

Nominācijai “Gada sporta pasākums” izvirzīti tādi pasākumi kā “Riga rudens 2019”, “Prezidenta Balva”, “Rīgas Kausi”, “Ogres tautas slēpojums” un skrējiens “Izskrien Ogri”. Balvu šajā nominācijā saņēma skrējiena “Izskrien Ogri” atjaunošanas idejas autors Gints Sīviņš. Skrējiens Ogrē notika 2019. gada 22. septembrī un tajā piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieki no visas Latvijas.

GADA PASĀKUMS - IZSKRIEN OGRI 2019

Nominācijā “Mūža ieguldījums” balvu saņēma handbola trenere Valentīna Pastare, kura šim sporta veidam atdevusi savas dzīves lielāko daļu – 44 darba gadus. Trenere skolojusi un ar savu piemēru mudinājusi citus pievērsties aktīvam un veselīgam dzīvesveidam. Ziedojusi savu laiku, veselību, enerģiju un spēku meiteņu un sieviešu handbola attīstībai Ogrē. V.Pastare vienmēr bijusi prasīga, spējīga disciplinēt savas audzēknes un ne reizi vien uzsvērusi, ka ar talantu un apdāvinātību ir par maz, lai sasniegtu visaugstākos mērķus, ir jāiegulda milzīgs darbs.

Par “Sporta entuziastu” tika atzīta Benita Zaretoka, Modris Krūze, Elīna Masteiko, Māris Balodis, Agris Stukāns, Gaļina Šikina, Aivis Jānis Plotiņš, Agnese Pastare, Roberts Ivzāns un Elīna Klāsone.

Nominācijā “Tautas sporta komanda” tika apbalvota futbola komanda “Dinamo Ogre” (Agnis Mežgailis, Aldis Ozoliņš, Aleksandrs Ničipurovs, Andris Dreismanis, Arnis Narogs, Dzintars Putniņš, Edgars Mavrins, Gatis Karulis, Igors Grigorjevs, Jānis Špons, Linards Pāviška, Patriks Malvess, Raimonds Ušerovskis, Roberts Šūpols, Sandis Ratnieks un Vladislavs Kovšars), basketbola komanda “Los OG3R” (Kristaps Liberts, Uldis Pabērzs, Rihards Bremze, Guntars Zukulis, Matīss Mazurenko, Rihards Strauts, Jānis Dančauskis, Sandis Bēts, Jānis Lasmanis, Toms Celmiņš, Arturs Bogdanovs, Mārtiņš Bremze un Valdis Kravalis), futbola komanda “Osports/ONSC” (Ritvars Cinītis, Staņislavs Kumpiņš, Ģirts Burmistris, Ainārs Daudziešāns, Viesturs Dudelis, Emīls Latkovskis, Roberts Miķelsons, Kristaps Zaļais, Agnis Pūpols, Dāvis Čakšs, Raivis Rubīns, Andrejs Kondratjevs, Emīls Mužnieks, Edgars Kārkliņš, Aigars Počs, Kārlis Līcis, Vladislavs Pavļučenko, Deniss Ostrovskis, Ģirts Tumans un Raivo Stūriņš), florbola komanda “Rekrūši” (Zigmārs Andžāns, Elgars Jirgens, Kristers Tantegode, Juris Latišs, Jēkabs Latišs, Raimonds Ražinskis, Jānis Krastiņš, Normunds Kīsnics, Rainers Koks, Mārtiņš Matvejevs, Matīss Mītnieks, Aksels Indrijaitis, Gustavs Ražinskis, Kaspars Lesiņš, Jānis Paupe, Gints Gaigals, Sandis Vidovskis).

Nominācijā “Sporta meistars” tika apbalvoti Rita Žuravļova, Valdis Ņilovs, Jānis Gailis, Jānis Kaprālis, Aivars Puriņš (vieglatlētika), Ieva Vītoliņa, Ilze Tāse (orientēšanās), Kazimirs Nekrašs, Vilnis Pucis, Valdis Jefimovs, Viktors Kaktiņš, Vitolds Mucenieks (basketbols), Artūrs Robežnieks (enduro), Aleksejs Mironovs (novuss).
 

Pasākumā tika godinātas arī bērnu komandas: hokeja kluba “Ogre Juniors” U-9 komanda (Valters Volframs, Jurģis Vastlāvis, Toms Masaļskis, Edgars Smirnovs, Roberts Silavnieks, Ronalds Leināts, Daniils Švabs, Oskars Apsītis, Romans Avsejenkovs, Patriks Žižins, Miķelis Viestards Teivens, Valters Grīnbergs, Konstantins Jesipenko, Roberts Zīle, Henrijs Grīnbergs, Daniels Puskuns), hokeja kluba “Ogres Juniors” U-13 komanda (Kris Rotkājs, Robertsts Kravalis, Reinis Čistjakovs, Kristaps Pļavnieks, Kevins Lukša, Rauls Ladusāns, Helmuts Kančs, Jānis Placēns, Edvards Rauls Laganovskis, Niks Ivaško, Rolands Naglis, Oskars Nils Briedis, Linards Hugo Zemnickis, Dāvids Kononovičs, Daniels Dzedulis, Kristers Korbāns, Haralds Matskins, Aleksandrs Raskins, Edgars Gateris, Kristaps Katkovskis, Dāvis Pāvulāns, Rolands Rāmutis, Toms Kuzmins, Rodrigo Antulis, Linards Ločmelis, Rojs Evans Bergs, Bruno Osmanis).

Nominācijā “Bērnu sporta laureāte”apbalvotas tika Viktorija Dimza, Emīlija Dziļuma, Sofija Gaile (vieglatlētika), Paula Boķe (kamaniņu sports), Megija Šmate (daiļslidošana), Aelita Krasiļščikova, Alise Krasiļščikova (lēkšana ar slēpēm no tramplīna), Patrīcija Valaine (orientēšanās), Madara Stikute (peldēšana), Evelīna Vinjukova (taekwondo).
 
Nominācijā “Bērnu sporta laureāts”apbalvoti tika Nils Meijers, Miks Jānis Opolais, Kārlis Jēkabs Karlsbergs (vieglatlētika), Alvis Pivors (Ziemeļu divcīņa), Jānis Žugris, Olivers Plociņš, Valters Jonikāns, Ralfs Gabranovs, Renārs Grasis, Lūkass Siliņš, Bruno Šterns, Emīls Šulcs, Gustavs Millers (orientēšanās), Toms Tomass Puzirevskis (peldēšana), Vladislavs Holmogorovs (Kyokushinkai Karate), Gustavs Jaudzems (karate).