Mūsu soļotājiem četras medaļas Latvijas čempionātā

/ January 30, 2018

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgas Sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā, kurā veiksmīgi startēja Ogres novada sportisti, kopumā izcīnot četras medaļas – divas zelta, vienu sudraba un vienu bronzas.

Par Latvijas čempioni kļuva ogrēniete Agnese Pastare, kura 3 km distanci nosoļoja 13:51,29 min. Vicečempiones godā ogrēniete Anita Čuhnova, kura šo pašu distanci veica 15:33,96 min. Abas sportistes ir trenera Georga Gutpelca audzēknes (vieglatlētikas skola “Jūdze). Vecuma grupā 35+ zelta medaļu izcīnīja ogrēniete Rita Žuravļova, kura 3 km distancē finišēja pēc 19:51,66 min. Vecuma grupā U14 Latvijas čempionāta bronzas medaļu izcīnīja Ogres novada sporta centra audzēknis Justs Liepiņš (treneris – Jevgēnijs Liepa). Jaunais madlienietis 1 km distanci veica 6:10,73 minūtēs.