Snaiperi sadalījuši Vasaras kausus

/ June 26, 2017

18. jūnijā notika Ogres novada sporta centra rīkotās sacensības šaušanā ar pistoli “Vasaras kauss”. 18 dalībnieku konkurencē par uzvarētāju kļuva Oļegs Rītiņš, kurš aiz sevis atstāja Ralfu Dirnēnu un Andri Dimantu.

Šaušanas sacensību dalībnieki sacentās trijos atsevišķos vingrinājumos, bet par uzvaru tajos saņēma tikai diplomus. Pirmajā vingrinājumā labākais bija Oļegs Rītiņš, otrajā vietā ierindojās Ralfs Dirnēns, bet trešo vietu ieņēma Atis Ratnieks. Otrajā vingrinājumā visprecīzāk šāva Jānis Jasinskis, aiz sevis atstājot Oļegu Rītiņu un Arni Birzi. Pēdējā vingrinājumā Oļegs Rītiņš nostiprināja savas līdera pozīcijas, otro vietu ieņēma Pēteris Brokeris, bet trešais palika Ralfs Dirnēns. Apkopojot visu triju vingrinājumu rezultātus, ar pārliecinošu uzvaru un izcīnīto Vasaras kausu varēja apsveikt Oļegu Rītiņu (58 punkti), otrajā vietā ierindojās Ralfs Dirnēns (49), bet kausu par trešo vietu saņēma Andris Dimants (41). Vēl labāko sešiniekā iekļuva Ivars Upītis (39), Uldis Veliks (38) un Atis Ratnieks (36). Sacensībās piedalījās arī viena daiļā dzimuma pārstāve – Aļona Tipko, kura atzīstami cīnījās un pat apsteidza pāris kungus. Arī viņa no sacensību galvenā tiesneša Andra Sosnara balvā saņēma kausu.