ONSC piekāpjas “Upesciemam”

/ May 22, 2017

Pirmo zaudējumu Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīrā piedzīvojusi komanda “Ogres novada sporta centrs”, kas 19. maijā savā laukumā ar 1:3 atzina SK “Upesciems” pārākumu. Vienīgos vārtus ogrēniešu labā guva Romāns Atrahimovičs.

Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīra, kas vienlaicīgi ir arī Rīgas reģiona čempionāts, debitante ONSC pirmajā spēlē, kas pirms nedēļas notika Ogrē, ar 8:1 sakāva galvaspilsētas klubu “Albatroz SC”. Upesciemiešiem mačs Ogrē bija pirmais oficiālais šosezon, bet ar ONSC viesi jau bija pazīstami, jo sagatavošanās posmā abas komandas aizvadīja pārbaudes spēli,kas noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 1:1.

Pašā spēles sākumā laukuma saimnieki centās uzņemties iniciatīvu, taču drīz vien cīņa izlīdzinājās, vēl vairāk – arvien biežāk un bīstamāk uzbruka SK “Upesciems” futbolisti. Tieši viesi bija tie, kuri atklāja rezultātu – 17.minūtē mūsu komandas vārtsargs Mārcis Bormanis nebija glābējs pēc Oskara Odiņa sitiena (0:1). 38. minūtē, kad Ogres komanda izpildīja stūra sitienu, pretinieku soda laukumā visveiklākais bija Romāns Atrahimovičs, kurš ar galvu ieraidīja bumbu pretinieku vārtu tīklā, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 1:1. Mājinieku prieki gan nebija ilgi, jo puslaika burtiski pēdējā sekundē “Upesciems” pēc Jorena Grīntāla raidījuma vēlreiz izvirzījās vadībā (1:2). Otrajā puslaikā tika gūti tikai vieni vārtu – 52. minūtē upesciemietis Oskars Odiņš izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, “Ogres novada sporta centrs” piedzīvoja zaudējumu ar 1:3.

Spēles protokols: ŠEIT

Nākamo spēli ONSC aizvadīs jau otrdien, 23. maijā, kad viesosies pie komandas “FK Dinamo Rīga/Babīte”. Ogres Valsts ģimnāzijas futbola laukumā “Ogres novada sporta centru” atkal varēsim redzēt 30. maijā, kad mūsu futbolisti uzņems komandu “BFS Reinards-Ropaži”. Spēles sākums pulksten 19.30.