Ogres novada atklātais čempionāts

/ May 22, 2017

Ogres novada Sporta centra (ONSC) stadionā norisinājās Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, kurā par medaļām cīnījās pieaugušo un senioru grupas sportisti.

Ogres novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā piedalījās sportisti no Rīgas, Daugavpils, Ilūkstes, Iecavas, Vecumniekiem, Ķekavas, Lielvārdes, Ķeguma un citiem novadiem un pilsētām. ONSC sportisti čempionātā nostartēja godam un daži izcīnīja pat vairākas medaļas.

Par trīs sudraba godalgu īpašnieci kļuva ONSC sportiste Luīze Opolā – 100 metru skrējienā (13.14), augstlēkšanā (1.60 m) un tāllēkšanā (5.57 m).

Augstlēkšanā ar rezultātu 1.83m zelta medaļu izcīnīja ONSC sportists Karims Ali. Viņam arī bronzas medaļa stafetes skrējienā. Bronzas medaļa augstlēkšanā ogrēnietim Robertam Volontam (1.75m). Tūlīt aiz goda pjedestāla palika Artūrs Rūtiņš, kurš pārvarēja 1.70 m augstumu.

400 metru barjerskrējienā sudraba medaļa ONSC sportistam Monvīdam Stahovskim (1:01.94), bronza vēl vienam ogrēnietim – Pēterim Brokam (1:03.77).

400 metru barjerskrējienā jaunietēm 2.vietā ONSC sportiste Madara Kaire (1:07.49). 400 metru barjerskrējienā jauniešiem divas medaļas ONSC sportistiem – sudraba godalga Reinhardam Voicišam (1:05.26), bronza – Ričardam Lastiņam (1:06.48).

3000 metru kavēkļu skrējienā sudraba medaļu izcīnīja ONSC sportiste Laura Kazāka (13:15.51). 1500 metru skrējienā 3.vietā ierindojās ONSC sportists Artūrs Pastors (4:41.39).

Lodes grūšanā sievietēm nepārspēta palika ONSC sportiste Lāsma Padedze, kura aizgrūda lodi 14.01 metru. Tuvākā konkurente SS “Arkādija” sportiste Džeina Dombrava sasniedza tikai 8.93 metrus.

4×100 metru stafetē ONSC komanda: Reinhards Voicišs, Artūrs Pastors, Karims Alī un Artūrs Rūtiņš (46.66) izcīnīja bronzas medaļas.

Veiksmīgs starts Ogres novada atklātajā vieglatlētikas čempionātā arī Ogres veterāniem

Aivars Puriņš izcīnīja zelta medaļu 200 metru skrējienā, bet 100 metru skrējienā 13 dalībnieku konkurencē – bronzas medaļu.

Valdis Ņilovs uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa kā uzvarētājs 3000 metru skrējienā, bet 800 metru skrējienā sportists izcīnīja bronzas godalgu. 800 metru skrējienā sudraba medaļa Armantam Pēterkopam.

Savukārt Zigfrīds Rudzāts izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā.

Veterānu grupā sievietēm Rita Žuravļova palika nepārspēta 3 km soļošanā, bet Anitai Čuhnovai šajā disciplīnā – sudraba medaļa. Rita Žuravļova izcīnīja arī sudraba medaļu 800 metru skrējienā.