Latvijas čempionāts sporta soļošanā

/ April 25, 2017

Sestdien Ogres novada Sporta centra stadionā notika Latvijas čempionāts sporta soļošanā. Ogrēniešiem šajā čempionātā ļoti veiksmīgi rezultāti.

Kārtējo Latvijas čempiones titulu pieaugušo konkurencē sievietēm 10 000 soļošanā izcīnīja ogrēniete Agnese Pastare. Sudraba medaļu 10 000 metru soļošanā izcīnīja vēl viena trenera Georga Gutpelca audzēkne, ogrēniete Anita Čuhnova.

Junioriem (U-20) 10 000 m distancē uzvarēja Jānis Zeļģis. Sudraba medaļa šajā pašā distancē Laurim Streilim (abu sportistu treneris Jevgēnijs Liepa).

1000 metru soļošanā U-12 zēniem zelta medaļa tika Ogres 1.vidusskolas skolniekam Leonardam Rožānam.
Vislielāko prieku pašiem dalībniekiem un viņu līdzjutējiem sagādāja jaunās soļošanas cerības. Līdztekus Latvijas čempionātam tradicionāli norisinājās arī Starptautiskās sacensības sporta soļošanā “Aprill-Aprill 2017”.
500 metru soļošanā zēniem: 1.vietā  Henrijs Grīnbergs (PII „Urdaviņa, Ikšķile), 2.vietā Aleksis Toviguns (PII “Cīrulītis”, Ogre), 3.vietā Anrijs Bitenieks (Ikšķiles Brīvā skola). 500 metru soļošanā meitenēm visu goda pjedestālu aizņēma trīs Evelīnas: 1.vietā Evelīna Krūze (PII “Sprīdītis”),  2.vietā Evelīna Ķēniņa (PII “Dzīpariņš”), 3.vietā  Evelīna Vārpa (PII “Dzīpariņš”).