ONSC pirmajā pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti

/ April 23, 2017

21.aprīlī Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā savu pirmo spēli aizvadīja jaunizveidotā futbola komanda “Ogres novada sporta centrs”, kas pārbaudes mačā spēkojās ar FK “Upesciems”. Spēle noslēdzās neizšķirti – 1:1 (1:1).

Jau no pirmajām spēles minūtēm iniciatīvu uzņēmās mājinieki, kuri ievērojami bīstamāk apdraudēja upesciemiešu vārtus. Pirmais gols nelika ilgi sevi gaidīt 17. minūtē ogrēnietis Kristaps Ratnieks pašaizliedzīgā cīņā ar pretinieku aizsargu paspēja izdarīt sitienu, raidot bumbu viesu vārtu tālajā stūrī – 1:0. Tāds rezultāts saglabājās līdz 39. minūtei, kad FK “Upesciems” spēlētājs Gatis Zankovskis perfekti izpildīja soda sitienu – viņa raidītā bumba lidoja pāri ogrēniešu izveidotajai “sieniņai”, trāpot tieši vārtu “devītniekā”. Mūsu komandas vārtsargs Mārcis Bormanis šoreiz bija bezspēcīgs… Otrajā puslaikā abu komandu vārtsargi palika nepārspēti, spēle noslēdzās neizšķirti – 1:1.

Nākamo pārbaudes spēli ONSC aizvadīs jau otrdien, 25 .aprīlī, kad turpat Ogres VĢ futbola laukumā uzņems Salacgrīvas komandu. Mača sākums pulksten 19.30.