HK “Ogre/Miandum” pret čempioniem iztur tikai puslaiku

/ October 27, 2016

26.oktobrī SynotTip handbola vīriešu Virslīgā trešo zaudējumu piedzīvoja HK “Ogre/Miandum”, kas savā laukumā pret čempioni “Dobeles “Tenax” gandrīz visu pirmo puslaiku atradās vadībā, bet otrajā burtiski salūza un kapitulēja ar 24:32 (15:15).

Abas komandas pirms nepilniem diviem mēnešiem bija tikušās jau Rīgas atklātajā čempionātā, toreiz dobelnieki bija pārāki ar 34:29. SynotTip Virslīgā līdz savstarpējam mačam dobelnieki bija tikuši pie pieciem panākumiem, savukārt ogrēnieši piecos mačos bija divreiz uzvarējuši, divreiz zaudējuši un reizi cīnījušies neizšķirti, kas deva viņiem piekto pozīciju turnīra tabulā.

Par spīti atšķirīgajām bilancēm, krietni veiksmīgāks spēles sākums izdevās tieši laukuma saimniecei “Ogre/Miandum”, kas pēc diviem Arta Kurmēna un vieniem Andra Pozņaka vārtiem panāca 3:0, bet vēlāk savu atrāvienu palielināja līdz pieciem vārtiem – 10:5 spēles 13.minūtē. Puslaika turpinājumā gan dobelnieki iespēlējās un mūsējos panāca (13:13). Neizšķirti tika noslēgts viss pirmais puslaiks – 15:15.

Otrā puslaika sākumā “Dobeles Tenax” turpināja iesākto ofensīvu un guva piecus vārtus pēc kārtas, sasniedzot 20:15 savā labā. Vienubrīd Ogres komanda pietuvojās līdz trim vārtiem, taču viesi vēlreiz veica izrāvienu un 54.minūtē panāca jau +7 (29:22), praktiski izšķirot spēles likteni. Neilgi līdz mača beigām čempionu pārsvars sasniedza deviņus vārtus, bet spēle viņi noslēdza ar +8 – 32:24.