FK “Ogre” pēdējā mājas spēlē pārspēj Jēkabpili

/ October 17, 2016

Noslēgumam tuvojas Latvijas čempionāta futbolā komanda.lv 1. līgas turnīrs, kurā piedalās FK “Ogre”. 16. oktobrī mūsu futbolisti aizvadīja savu pēdējo mājas spēli, dramatiskā cīņā ar 3:2 (1:0) pārspējot FK “Jēkabpils/JSC”, ogrēniešu uzvaras vārtus 87. minūtē guva komandas kapteinis Juris Skābardis.

Kad Ogres un Jēkabpils futbola komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, jēkabpilieši, kuri toreiz bija mājinieku lomā, pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 3:0. FK “Ogre” toreiz paveica šķietami neiespējamo – otrajā puslaikā Emīls Muižnieks guva trīs vārtus, ļaujot savai komandai no Jēkabpils aizvest vienu punktu.

Vakar Ogres stadionā jau 20. minūtē kļuva skaidrs, ka šim mačam būs pavisam cits scenārijs, jo rezultātu Ģirta Tumana personā atklāja FK “Ogre” – 1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā puslaikā viesi metās atspēlēties, turklāt sekmīgi. 54. minūtē jēkabpilietis Ulvis Grebskis no tuvas distances ietrieca bumbu zem Ritvara Cinīša sargāto vārtu pārliktņa – 1:1. Vēl pēc septiņām minūtēm Andrejs Kondratjevs neatļauti traucēja viesu spēlētāja izrāvienu uz mūsu komandas vārtiem, par ko tika piespriests 11 metru soda sitiens. Cinītis uzminēja virzienu, kurā jēkabpilietis Aleksandrs Gospodarjovs raidīja bumbu, bet ar to nepietika, jo pēc atsitiena pret vārtu stabu tā tomēr nonāca mūsu vārtos – 1:2, FK “Ogre” jau bija nonākusi zaudētājas lomā.

Laika situācijas glābšanai vēl bija pietiekoši, turklāt Ogres futbolisti krietni aktivizējās, sagādājot sev pat vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Vienu no tām 63. minūtē izmantoja Ģirts Tumans, no asa leņķa jau otro reizi pārspēdams pretinieku vārtsargu – 2:2. Turpinājumā gan bumba spītīgi negāja FK “Jēkabpils/JSC” cietoksnī – te trāpīja pa pārlikti, te lidoja pavisam tuvu garām vārtu stabam. Atrisinājums nāca 87. minūtē, kad FK “Ogre” kapteinis Juris Skābardis, atrazdamies divu pretinieku ielenkumā, uzlēca augstāk par viņiem un ar galvu guva reti skaistus vārtus, raidīdams bumbu jēkabpiliešu vārtu tālākajā stūrī – 3:2. Atlikušajās minūtēs Ogres komandas aizsardzība darbojās bez kļūdām, FK “Ogre” izcīnīja septīto uzvaru sezonā, ar 22 punktiem nostiprinoties turnīra tabulas 12. vietā.

Čempionātu FK “Ogre” noslēgs ar divām spēlēm izbraukumā – 22. oktobrī Valmierā, bet 5. novembrī Rēzeknē.