Ogres orientieristiem septiņas godalgas “Siguldas rudenī”

/ October 14, 2016

9.oktobrī notika vienas no senākajām orientēšanās sacensībām Latvijā “Siguldas rudens 2016”, kas vienlaikus bija Latvijas Kausa izcīņas pēdējais posms. Ogres orientieristi no Siguldas atveda septiņas dažāda kaluma medaļas, sevišķi iepriecināja mūsu V10 vecuma grupas puiši, kuri aizņēma visu goda pjedestālu.

Sacensības “Siguldas rudens” notika pavēles distancē ar kopējo startu. V14 vecuma grupā Andris Svilāns finišēja 2. vietā, jo nogurums pēc iepriekšējās dienas starta orientēšanās maratonā tomēr lika sevi manīt. V21A grupā Naurim Neimanim arī 2. vieta. Pozitīvi izcēlās mūsu jaunā maiņa grupā V10 – spraigas cīņas mežā noslēdzās ar to, ka visas trīs pirmās vietas izcīnīja Ogres novada sporta centra orientieristi – zelts Bruno Šternam, sudrabs Roberta Daugertam, bet bronza Markusam Peseckim.

Vecuma grupā S55 2. vietu ieņēma Dace Cebule, bet 3. vietā ierindojās Ilze Tāse. Jauniešus, kuri ieguvuši godalgotas vietas Latvijas Kausa izcīņas sacensībās, apbalvos 29. oktobrī Siguldā, bet pārējiem godalgošanas ceremonija būs decembrī.

OK “Ogre” ielūdz visus interesentu uz “Lāčplēša kausa” izcīņas sacensībām, kas jau tradicionāli notiks Ogrē 11. novembrī. Starts būs pulksten 20.00 Zilajos kalnos, finišā veidosim sveču koridoru uzvarētājiem. Sekojiet informācijai mūsu mājaslapā www.okogre.lv.