Ogrēniešiem medaļas “Cēsu rudenī” un vieta Latvijas izlasē

/ September 25, 2016

Pagājušās nedēļas nogalē Zvārtas ieža apkārtnē notika orientēšanās sacensības “Cēsu rudens”, kurās lieliski rezultāti vairākiem Ogres novada sporta centra audzēkņiem, pieci no viņiem izcīnīja vietu Latvijas izlasē.

“Cēsu rudens” garajā distancē vecuma grupā M18 pārliecinoši uzvarēja Valters Reneslācis, 4. vietā vēl viens ogrēnietis – Andris Sarksņa. Orientēšanās sprinta distancē šajā pašā vecuma grupā 1. vietā Edgars Ustinovs, bet 3.vietā Jānis Valpuski. Grupā W16 4. vietā ierindojās Elza Zacmane, kura pavisam nedaudz zaudēja savām konkurentē. Vecuma grupā V14 Andrim Svilānam 2.vieta un sudraba medaļa. Apsveicam laureātus!

Ogres novada sporta centra orientieristi Valters Reneslācis, Andris Sarksņa, Edgars Ustinovs un Jānis Valpuski iekļuva Latvijas izlases sastāvā, lai vecuma grupā V18 oktobra beigās startētu orientēšanās sacensībās “Baltic Junior Cup”, kas notiks Igaunijā. Vietu izlasē izcīnīja arī Andris Svilāns, kurš nākamgad piedalīsies Itālijā notiekošajā pasaules čempionātā skolēniem.