Mūsu soļotājiem sešas medaļas Latvijas čempionātā

/ February 3, 2016

31.janvārī Rīgas Sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā telpās kuru kopīgi rīkoja Vieglatlētikas skola “Jūdze”, Ogres novada sporta centrs un Latvijas Vieglatlētikas savienība. Lieliski Rīgā startēja Ogres novada soļotāji, kopumā izcīnot sešas medaļas – divas zelta, trīs sudraba un vienu bronzas.

Pieaugušo konkurencē savu jau kārtējo Latvijas čempiones titulu izcīnīja ogrēniete Agnese Pastare, kura 3000 m veica 14:17.53 min. Vicečempiones godā vēl viena ogrēniete – Anita Čuhnova (14:51.49 min.). Abas sportistes pārstāv Vieglatlētikas skolu “Jūdze”, viņu treneris – Georgs Gutpelcs. Vēl viena VS “Jūdze” pārstāve Rita Žuravļova bija ātrākā starp seniorēm – viņa 3000 m pieveica 15:43.49 minūtēs. Sportiskā ogrēniete saņēma ne vien Latvijas čempionāta zelta medaļu, bet arī sacensību galvenā tiesneša Zigurda Irbes balvu.

Jauniešu vecuma grupās trīs medaļas izcīnīja madlienieši – trenera Jevgeņija Liepas audzēkņi, kuri pārstāv Ogres novada sporta centru. Vecuma grupā U18 par Latvijas vicečempionu kļuva Lauris Streilis (29:42.58 min.), vecuma grupā U16 tāds pats tituls Sandrai Kārkliņai, kura 2000 m nosoļoja 12:36.53 minūtēs, bet vecuma grupā U14 bronzas medaļu izcīnīja Justīne Kaktiņa (1000 m – 6:10.46 min.).