Vidzemes kausa izcīņa

/ October 9, 2013

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā divas OSC komandas piedalījās Vidzemes kausa izcīņā. Sacensības notika minifutbolā, 9 metru sitienu precizitātes izpildē un bumbas vadīšanas stafetē. Astoņu komandu konkurencē Ogres Sporta centru pārstāvēja divas komandas, kuras veidoja 2001. un 2002. gados dzimuši futbolisti. Minifutbola turnīrā uzvarēja FK Valmiera, OSC otrā komanda ierindojās sestajā vietā, bet OSC – 1 ar piecām uzvarām, ieguva otro vietu. Vārtus ogrēniešu labā guva: Matīss Beitāns (2 gūtie vārti), Toms Vecziediņš (2), Edvarts Klaužs (2), Olivers Kulpe (1), Armands Godainis (1), Vladislavs Oskins (1 ).

Sitienu precizitātes sacensībā visas komandas sacentās savā starpā. Neskatoties uz vārtsargu Bruno Vanaga un Bruno Ciniņa labo sniegumu OSC – bija astotie, bet OSC – 1 komanda ieguva piekto vietu. No spēlētājiem jāatzīmē Matīss Beitāns, kurš realizēja visus septiņus sitienus un Aleksandrs Sadkovskis, kurš kļūdījās tikai vienu reizi.                                                              Sacensību noslēgumā komandas sacentās bumbas vadīšanas stafetē. Katrā komandā startēja astoņi dalībnieki. OSC otrā komanda ieguva 6. vietu, bet OSC -1 futbolistiem bumbas pārvaldīšana izdevās vislabāk, kā rezultātā pārspēti visi konkurenti un 1.vieta.

Vidzemes kausa ieguvēji tika noskaidroti pēc visu trīs sacensību rezultātiem. OSC otrā komanda, gūstot vērtīgu pieredzi, ieņēma astoto vietu. OSC – 1 kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu, sīvā cīņā piekāpjoties FK Valmiera, bet pārspējot Smiltenes, Aizkraukles un Valkas jaunos futbolistus. Kausa izcīņas noslēgumā notika LJFL Vidzemes reģiona čempionāta uzvarētāju apbalvošana. Ogres Sporta centra komandas saņēma bronzas godalgas U -11 un U- 12 vecuma grupās. OSC komandās par vērtīgākajiem spēlētājiem atzina Bruno Vanagu un Matīsu Beitānu.